fbpx

Мезотерапія як інноваційний метод в косметології

Стиль життя 09:32, 04.12, 2019

Мезотерапія належить до альтернативної медицини, дозволяє ін’єкційне введення різних препаратів для косметичних і лікувальних цілей. За допомогою цієї методики можна підтягнути, омолодити шкіру, позбавиться від жиру і целюліту. Процедура дозволяє вводити засоби в невеликих і точних дозах в конкретну зону. Маніпуляції повинні проводити виключно кваліфіковані фахівці.

Якщо вас цікавить мезотерапія ціна та сама процедура, то можете звернутися в Даймонд Лазер, де ви отримаєте всю необхідну інформацію щодо процедури. Методика дозволяє зміцнити шкірний тургор, збагатити необхідним зволожуючим ефектом, а також поліпшити кровообіг і зняти запальний процес. Мезотерапія здійснюється за допомогою тонких голок, які здатні проникати в потрібний шар шкіри.

Мезотерапія як інноваційний метод в косметології 1

Процедура дозволяє коригувати вікові зміни в шкірі обличчя

Дуже часто жінки користуються цією методикою з метою досягнення ідеального контура обличчя, позбавлення від “гусячих лапок”, для усунення мішків і темних кругів під очима. Мезотерапія справляє не лише косметичний, але і терапевтичний ефект. Якщо людина страждає від проблемної шкіри, з рясним вугровим висипом і прищами, то методика дозволить розв’язати подібну проблему. Тонкі голки проникають в середній шар шкіри, і вводиться лікарський засіб, який зсередини зніме подразнення і усуне проблему, через яку виникло зовнішнє запалення.

Багато жінок стикаються з проблемою післяпологового розтягнення шкіри. За допомогою ін’єкцій можна легко позбутися розтяжок різного ступеня і рубців, які не піддаються поверхневому лікуванню.

Які засоби вводять за допомогою цієї методики:

  • Гормональні і ферментні препарати.
  • Екстракти трав.
  • Вітамінні і мінеральні комплекси.
  • Антибіотики, речовини для розширення судин.

Переваги мезотерапії:

  • Неглибоке введення голки, до 10 мм.
  • Можливість чинити локальну дію на потрібну зону.
  • Добре переноситься в комплексі з іншими процедурами.
  • Індивідуальний підбір препаратів і схеми лікування.
  • Забезпечує швидкий і тривалий результат.

Такі процедури мають і протипоказання. Перед тим як ви вирішите випробувати на собі мезотерапію, обов’язково проконсультуйтесь з терапевтом. При необхідності він призначить вам деякі дослідження для того, щоб виявити наявність протипоказань. Якщо є будь-які запальні процеси, від ін’єкцій краще відмовитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: