fbpx

Незабутній відпочинок у Трускавці

Стиль життя 12:16, 09.06, 2021

Розмірковуєте над тим, де можна провести чергову відпустку? Компанія «Відпочинок 365» запрошує відвідати Трускавець. Перебування в цьому знаменитому місці подарує вам безліч позитивних емоцій.

Відпочинок в санаторіях Трускавця — це унікальне поєднання приємного з корисним. Адже дозвілля та лікування на Прикарпатті нерозривно пов’язані між собою. Навіть звичайна прогулянка околицями — це вже турбота про своє здоров’я. Чисте гірське повітря, насичене киснем та ароматами місцевих трав, мальовничі Карпати, унікальні мінеральні джерела. Усе це доповнюється комфортабельним готельним комплексом і висококласним медичним сервісом. А путівку можна замовити за помірними цінами в компанії «Відпочинок 365».

Незабутній відпочинок у Трускавці 1

Історична довідка

Історія Трускавця як курортного міста становить понад два століття. Спочатку на його місці було невелике село, головною визначною пам’яткою якого вважалась греко-католицька церква, і були спроби вести видобуток нафти. Місцеві жителі здавна знали про цілющі властивості мінеральної води, а тому активно користувалися джерелами.

Ідея влаштувати тут бальнеологічний курорт спала на думку поляку Ю. Міцкевському, управителю місцевого маєтку. Він просто розширив місцеву корчму, обладнавши крихітну водолікарню на 4 кабінки. Вже через декілька років курорт набув популярності, а кількість відпочивальників збільшилася вдвічі. Паралельно з цим з’явився перший готель для приїжджих.

У ХХ столітті тут був створений спеціальний дослідницький інститут, діяльність якого була присвячена вивченню властивостей трускавецьких мінеральних вод.

Сьогодні курорт популярний як в Україні, так і далеко за кордоном. Тут використовуються передові досягнення медицини і найкраще діагностичне обладнання. При цьому ціни залишаються доступними для українців, а обслуговування пацієнтів ведеться на європейському рівні.

Відпочинок в Трускавці: ціни та умови

Вартість перебування в санаторіях Трускавця залежить від декількох чинників:

  1. Тривалість відпустки та лікування.
  2. Розміри готельного номера (для однієї людини, подружньої пари і т. п.).
  3. Лікувально-реабілітаційна програма.
  4. Додаткові процедури та ін.

Розцінки та перелік послуг можна знайти на сайті компанії «Відпочинок 365». Багато з них вже включають в себе ряд обов’язкових процедур. Наприклад, якщо вас цікавлять бальнеологія і фізіотерапія, то кожен пацієнт отримує первинну консультацію лікаря, а також буде забезпечений усіма необхідними аксесуарами для проходження сеансів гідромасажу і оздоровчих ванн.

Ціни на відпочинок в Трускавці вас приємно здивують. Що стосується якості послуг, то вона не поступається відомим європейським курортам.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: