fbpx

"Open Space": у Калуші відкрили ДРАЦС європейського типу

Стиль життя 11:59, 11.01, 2020

Вчора у Калуші відкрили сучасний офіс з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейської якості «Open Space». Це 63-й офіс в Україні та третій — у Івано-Франківській області.

В офісі будуть надавати 14 послуг, серед яких: державна реєстрація народження; подача заяв про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу; зміна імені; видача повторних документів (народження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені); видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну імені.

Також у приміщенні зробили капітальний ремонт, якого не було останні 40 років, інформують “Вікна”.

На відкритті був присутній міський голова Ігор Матвійчук, який зазначив, що це гарний подарунок калуській громаді до Різдва Христового. Він висловив подяку Міністерству юстиції України, Калуській міській раді, будівельникам та начальнику Калуського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ірині Очкур, яка була душею реалізації проєкту.

"Open Space": у Калуші відкрили ДРАЦС європейського типу 1

Начальник Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Вікторія Васильчук наголосила, що це четверте відкриття «Open Space» на її професійній кар’єрі. Також висловила подяку міському голові Ігорю Матвійчуку, вручивши подяку від імені Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

Вікторія Васильчук зазначила: “Я захоплююся, яке тут гарне приміщення, я відчуваю душу, вкладену в кожен куточок. Дякую всім, хто долучився, а особливо міському голові. Бо знаю з попереднього досвіду: якщо немає підтримки місцевої влади, то справи йдуть зовсім нелегко, не так, як би хотілося”.

"Open Space": у Калуші відкрили ДРАЦС європейського типу 3

Начальник центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного управління юстиції Анна Королик підкреслила, що завершилася колосальна робота, виконана в короткі терміни. І відтепер в оновленому приміщенні працівники впевненіше себе почуватимуть на робочих місцях. Вона подякувала міській владі і запросила скористатися послугами відкритого простору та оцінити якість їх надання.

"Open Space": у Калуші відкрили ДРАЦС європейського типу 5

Після відкриття в оновленому приміщенні зареєстрували перший шлюб.

"Open Space": у Калуші відкрили ДРАЦС європейського типу 7

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: