Виїзд на природу з ночівлею – чудовий варіант проведення часу з сім’єю, можливість відволіктись від метушні міста, насолодитись спілкуванням з рідними людьми у приємній атмосфері. Коли у родині з’являються діти, це зовсім не причина відмовлятись від улюбленого формату відпочинку, просто необхідно проаналізувати певні нюанси та ретельніше будувати плани. Для найменших мандрівників така поїздка стане яскравою пригодою, наповненою неймовірними відкриттями.
Безпека та комфорт
Дуже важливо, щоб з самого початку поїздка була зручною та дарувала позитивні емоції. Якщо активний сімейний відпочинок є незамінним джерелом поповнення запасів енергії, варто задуматись про придбання автомобіля, який ідеально буде ідеально підходити для регулярних вилазок на природу. Один з таких варіантів – оновлений кроссовер Toyota Rav 4 (https://toyota.com.ua/ru/rav4), що гарантує комфорт і в умовах великого міста, і на «дикому» відпочинку. Зовнішній вигляд автомобіля став більш мужнім, кардинальні зміни салону надали солідності інтер’єру. Кузов став жорсткішим, центр ваги понизився, що позитивно позначилось на керованості залізного коня.
З якого віку прийнятно брати дітей на природу з ночівлею?
Психологи стверджують, що вікові обмеження відсутні і молоді батьки дарма відмовляються від такого виду розваг. Важливо лише враховувати потреби мандрівників різних вікових категорій:
- Діти до 18 місяців добре почуваються на свіжому повітрі, багато сплять та не капризують. Таких напарників легко носити у слінгах. Головне – щоб мама завжди була поряд.
- У віці від 1,5 до 4 років малята активно пізнають світ, можуть мандрувати на спині у когось із батьків. Варто продумати відносно короткі маршрути, адже у такому форматі складно йти на далекі відстані.
- У віці від 5 до 12 діти уже самостійні, ініціюють допомогу батькам у приготуванні їжі та виконанні інших завдань. Потрібно детально продумати варіанти розваг для цієї вікової категорії, щоб похід не став нудним для фанатів захопливих пригод.
- Для підлітків старше 12 років можна планувати складні маршрути, йти в гори, у розумних межах допускати свободу спонтанних рішень.
Місткий намет, якісне туристичне спорядження, килимки, ліхтарики та інше приладдя створюють прекрасні умови для новоявлених мандрівників. Зима та міжсезоння – не кращі періоди для старту. Досвідчені туристи рекомендують вперше вибиратись на природу з дітьми у літній період, щоб гарантовано було тепло і гарно.
Реклама