fbpx

Переваги фрілансу

Стиль життя 13:44, 27.05, 2020

У наш час все більш популярною стає дистанційна робота, яка дозволяє спланувати власний зручний графік. Ті, хто вибрав такий варіант, займаються роботою в будь-який зручний час, не виходячи з дому. Здавалося б, не робота, а мрія! Такий підхід має багато суттєвих плюсів, але має він й свої мінуси. Про переваги та недоліки віддаленої роботи поговоримо сьогодні у статті.

Переваги фрілансу 1

В чому полягає суть фрілансу та чим зумовлений попит на таку діяльність?

Дистанційна робота, або іншими словами фріланс, дозволяє людині працювати за вільним графіком та не бути прив’язаним до офісу. Такий вид трудової діяльності передбачає погодинну роботу без чітко визначеної заробітної плати. Виконавець одержує гонорар суто за виконані проєкти.

Попит на віддалену роботу обумовлений стрімким розвитком інформаційних технологій. Зараз практично кожна людина має комп’ютер та можливість доступу до всесвітньої павутини та може самостійно знайти замовників за своїми інтересами.

Переваги віддаленої роботи

Дистанційна робота має багато суттєвих переваг, серед яких варто виділити наступні:

  • Можливість планувати свій графік роботи та коригувати його за власним бажанням. Ви можете займатися роботою в зручний час.
  • Дозволяє самостійно шукати замовників та займатися тим видом трудової діяльності, який відповідає вашим умінням.
  • Така робота дає людині певну свободу. Ви не повинні чекати закінчення робочого дня, як це буває у випадку з офісними працівниками. Отримуєте оплату суто за виконану роботу та плануйте свій вільний час з максимальною користю.
  • Можливість працювати в комфортній обстановці. Можете створити для себе такі умови праці, які будуть для вас найбільш комфортним. У вас є можливість влаштувати перерву на чай в будь-який момент. Вам не заважатимуть докучливі колеги, а начальник не стоятиме над головою та не буде підганяти.

Мінуси роботи вдома

Незважаючи на велику кількість переваг, дистанційна робота має деякі незначні мінуси. Ви ніколи не зможете нею займатися, якщо не є організованою людиною. Така робота вимагає чіткого планування з боку виконавця. До мінусів також можна віднести відсутність кар’єрного росту. Ще один недолік – це відповідальність за оплату. Немає ніяких гарантій, що ви знайдете сумлінного чесного замовника. Він просто може не оплатити виконаної роботи, тому потрібно вміти себе захистити.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: