fbpx

Переваги видалення волосся лазером

Стиль життя 10:36, 17.04, 2020

Як можна легко та ефективно позбутися від небажаного волосся? Це питання сьогодні собі ставить безліч жінок, які дбають про гладкість своєї шкіри. В пошуках ідеального способу багато з них пробують різні варіанти. Хтось віддає перевагу видаленню волосся воском. Воскова епіляція зробить вашу шкіру гладкою орієнтовно на місяць. Але метод має свої значні недоліки. Процедура доволі болісна, і з часом волосся починає виростати.

Для того щоб зробити шкіру гладкою, значна частина жінок використовує бритву та депіляційні креми. Та в такий спосіб ви розв’яжете проблему зовсім не надовго. Ба більше, згодом ріст волосся лише посилиться. На щастя, існує метод, який дозволяє зробити шкіру гладкою назавжди. Це видалення волосся за допомогою лазера.

Переваги видалення волосся лазером 1

У чому полягає суть процедури?

Ця методика дозволяє назавжди позбутись зайвого волосся. Для цього використовують спеціальний лазерний апарат, який діє на волосину за допомогою променя. Під час спалаху лазера волосяна цибулина руйнується. Щоб видалити усе небажане волосся, призначають певну кількість сеансів. Для кожної людини кількість процедур є індивідуальною. Далі потрібно буде періодично підтримувати результат. Процедура вважається відносно безболісною. Під час сеансу спостерігається незначне поколювання та тепло. Для того щоб зменшити неприємні відчуття, шкіру обробляють знеболювальним засобом перед початком процедури.

Лазерна епіляція в Івано-Франківську

Якщо хочете максимально комфортно та безпечно позбутися зайвого волосся, тоді до ваших послуг лазерна епіляція в Івано-Франківську. Таку процедуру пропонує центр лазерної косметології «Лазер хауз». Тут можна за кілька візитів зробити шкіру гладкою, отримавши високий рівень обслуговування. Процедуру проводять за допомогою ефективного та безпечного обладнання, яке має відповідні сертифікати якості. Для додаткового комфорту перед сеансом вам на шкіру нанесуть спеціальний гель, який допоможе мінімізувати неприємні відчуття. Вже після першого відвідування ви помітите позитивний результат.

За кілька тижнів перед початком сеансу не можна відвідувати солярій, а також перебувати на сонці. Не варто висмикувати волосся. Це пошкодить його структуру – і результат буде не ідеальним. За деякий час до сеансу потрібно збрити волосся у зоні дії лазера.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: