fbpx

Першокласники зі шкіл Солотвинської ОТГ вперше стали на лижі у Буковелі

Стиль життя 12:21, 13.01, 2021

В рамках програми Благодійного фонду Олександра Шевченка понад 20 першокласників з сіл Бабче, Маркова і Монастирчани, що в Солотвинській ОТГ, освоїли навики катання на лижах.

першокласники з Солотвина вчаться кататися на лижах в Буковелі

Діти разом з батьками та вчителями провели цілий день на гірськолижному курорті та у супроводі досвідчених інструкторів стали на лижі і підкорили буковельські схили для початківців.

«Такі заняття на свіжому повітрі – чудова можливість для дітей опанувати лижі та зміцнити імунітет. Інструктори гарно займаються, допомагають діткам. Ми усі дуже задоволені, адже гарно провели час, покатались, навчились нового», – розповідає мама першокласниці з села Монастирчани Марія Луцак.

Першокласники зі шкіл Солотвинської ОТГ

За сім років у рамках програми Благодійного фонду Олександра Шевченка навчилися кататися на лижах близько 17 тисяч першокласників з усього Прикарпаття. Попри те, що Івано-Франківщина є гірським регіоном, більшість школярів не вміють кататися на лижах. Адже наразі в школах таких уроків немає. Тож перше знайомство з лижним спортом у багатьох відбувається саме на буковельських схилах, каже засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко:

«Так сталося, що Прикарпаття – гірський регіон, але досить багато дітей ніколи не були на лижах. Фізкультура у нас не прив’язана до гірськолижного спорту, як в багатьох країнах Європи. Я думаю, це можна буде змінити. Тому треба максимум зробити, щоб вони спробували себе, подихали свіжим повітрям. Тим, хто не може собі цього дозволити, просто потрібно допомогти».

Першокласники зі шкіл Солотвинської ОТГ вперше стали на лижі у Буковелі

Як повідомляв КУРС, у Буковелі триває програма безкоштовного навчання першокласників катанню на лижах.

Першокласники зі шкіл Солотвинської ОТГ у Буковелі

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: