fbpx

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися

Стиль життя 12:55, 28.02, 2020

В Україні є багато цікавих, дивних місць — вони вражають своїми масштабами та красою. Вони оповиті таємницями та легендами, історики досі намагаються знайти їх розгадку. Організувавши мандрівку до одного з таких місць, є можливість отримати позитивні емоції, набратися сил, зробити гарні фото і навіть закохатися.

Збираючись у одну з туристичних мандрівок до лона природи, особливо вперше, треба дуже ретельно підійти до зборів. Взяти з собою все необхідне, також не забути намет туристичний, який завжди стане у пригоді.

Приклади місць для вражаючих мандрівок, які дарує Україна

Мандрівних куточків дуже багато, але є такі, які ніколи не забуваються. Вони приваблюють своїми красотами та притягують розкошами природної дивини.

Дністровський каньйон

Це один з найбільших каньйонів у Європі та найбільший в Україні. Це величезна долина над водою, її береги у висоту доходять до 250 метрів. На території цього яскравого місця можна побачити близько 100 пам’ятників живої/неживої природи світового значення.

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися 1

В ньому збереглися унікальні гірські породи та розташовані 26 населених пунктів, де досліджувалася трипільська культура.

Оптимістична печера

Це одна з найдовших гіпсових печер у світі. Розташована вона поблизу села Королівка на Тернопільщині. Дата її утворення ховається в далечині історії — це чотирнадцять мільйонів років тому.

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися 2

Унікальність цієї печери в її казковому наповненні, а саме: вторинні мінеральні утворення; прозорі голчасті кристали гіпсу. Саме за цю унікальність туристи вигадали назву “печерний сніг”.

Олешківська пустеля

Це просто унікальна місцевість, де можна поринути в гарячі простори піщаного моря, а їх там 200 гектарів. Розташована ця пустеля в Олешківському районі за 30 км на схід від Херсона.

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися 3

За однією з легенд український гетьман Іван Сірко проходив саме в Олешківській пустелі обряд ініціації. Він цілий місяць прожив на її території без води та їжі.

Зараз територія пустелі є Національним природним парком і для більш надійного збереження вона по всьому периметру огороджена штучними лісами.

Урицькі скелі

Це пам’ятник природи та археології національного значення. Йому немає аналогів в Європі, він просто унікальний.

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися 4

Розташовується поблизу села Урич на Львівщині, по лівому схилу долини потоку Уричанка. Тільки уявіть, серед лісу підносяться величні скелі заввишки до 50 метрів. Не менш вражає, що їх прикрашають наскельні символічні малюнки.

Серед цих зображень можна побачити символ Сонця, людське обличчя — воно є найбільш вражаючим. На жаль, вчені і досі не розгадали загадку цих зображень-петрогліфів.

Тунель кохання Клевань

Це, мабуть, найромантичніше місце в Україні. Це арочний прохід, який утворила сама природа шляхом сплетіння різноманітних дерев та кущів. Він розташований на Волині, тягнеться уздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржев.

Перший туристичний похід цікавими місцями України: як підготуватися 5

Місцеві жителі розповідають про давнє повір’я — якщо під час прогулянки тунелем поцілувати кохану, то любов залишиться на все життя. Саме це приваблює багато закоханих, і вони прагнуть потрапити до цього тунелю, щоб назавжди скріпити своє кохання поцілунком.

Про унікальні куточки України можна розповідати ще довго, бо країна багата на такі місця. Неможливо одразу сказати, де буде цікавіше, бо кожна місцевість унікальна по-своєму і краще побачити її власними очима. Тому не треба зволікати, треба пакувати спальні мішки і починати мандрівку, яка запам’ятається надовго.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: