fbpx

Перстень, що створює образ

Стиль життя 09:46, 23.07, 2019

Авторське кільце – прикраса для пальців у вигляді обідка, спіралі або обруча. Кільце зі вставкою у вигляді металевого щитка або великого каменю іменується перстнем. Історія кілець веде в сиву давнину. Створювали їх з кістки ще в епоху палеоліту, в той час як металеві стали носити тільки на початку бронзового століття.

Створення прикрас – особливе мистецтво, і Sovajewels знає це досконало. Кожна нова колекція бренду вражає поєднанням простоти і розкоші. Щоб оцінити це, потрібно купити перстень від Sovajewels та прикрасити ним свої руки, образ в цілому. Уваги зі сторони не уникнути, адже продукція найвищої якості та неповторного дизайну.

Перстень, що створює образ 1

Кільця з діамантами

Деякий час по тому кільця стали виконувати ролі печаток і підписів. На вказівному пальці носився перстень з гербом роду або написом, відбиток якого був рівносильний особистій печатці власника кільця. Пізніше кільця стали виконувати функцію своєрідного пропуску в закриті групи й організації, найвідоміші з яких орден масонів і орден тамплієрів. У сучасному світі до сих пір існує традиція носити подібні прикраси, щоб підтвердити або підкреслити свою причетність і ставлення до певних формувань, починаючи від інституту, закінчуючи філософськими течіями, де авторські кільця ручної роботи несуть свою певну історію і сенс.

Усі знання про прикраси, майстерність обробки срібла, золота, каменів допомагають ювелірам Sovajewels створювати неймовірні витвори. Ви побачите це у фірмовому інтернет-магазині бренду.

Кільце несе в собі ідею єдності і процесу об’єднання, бо в кільці неможливо знайти ні початку, ні кінця. Тому ця прикраса використовується на весіллях й іменується обручками. Благородний метал, з якого створено прикрасу, говорить про чистоту і непорочність, саме тому споконвіку кільцями скріплювали шлюби і союзи, їх трепетно берегли.

Кільця передавали у спадок, вони були одними з найцінніших фамільних скарбів. Подарунок у вигляді ексклюзивного кільця з благородного металу ручної роботи з натуральними дорогоцінними каменями і гравіруванням – найкращий спосіб розповісти про свої почуття рідній для вас людині. Салони Sovajewels допоможуть вам у підборі прикрас.

Високопрофесійні майстри обережно і трепетно вручну гранують камені, оголюючи живу ніжну душу матеріалу, перетворюючи його в прикрасу. Міцна надійна закріпка убезпечить від хвилюваль, а камені будуть нескінченно довго радувати вас в прекрасних авторських прикрасах.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: