fbpx

Правильно вибираємо інтернет-провайдера

Стиль життя 15:03, 29.07, 2020

Практично кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю вибору інтернет-провайдера. Всесвітня павутина щільно увійшла в наш побут. Без інтернету неможливо уявити життя сучасної людини. Навіть якщо користувач вже підключений до мережі, його може не влаштовувати якість сервісу. У цій статті розглянемо основні нюанси, які потрібно враховувати при виборі інтернет-провайдера.

Перший етап

Спочатку потрібно зрозуміти, які цілі переслідує підключення інтернету, оскільки від цього залежить швидкість підключення і вартість послуг щомісяця. Наприклад, для роботи в мережі, перегляду пошти, спілкування і адміністрування цілком достатньо швидкості в 10 Мбіт/с. При необхідності частого скачування файлів, перегляду відео краще вибрати 100 Мбіт/с і вище. Великий вибір тарифів і безперебійне підключення пропонує компанія https://www.it-tv.org/.

интернет

Другий етап

На наступному етапі підбирається компанія, яка надаватиме послугу підключення. На цьому етапі важливо врахувати наступні моменти:

  • «Пробити» всіх провайдерів, що надають доступ до мережі. Ознайомтеся з тарифами, але завжди звертайте увагу на прийменник «до» перед цифрою. Якщо вибрати тариф в 100 Мбіт/с, не факт, що швидкість буде саме такою. Також необхідно порівняти ціни, які пропонують компанії. Занадто низька вартість може вказувати на відповідну якість надання послуг.
  • Наявність техпідтримки. У солідних компаніях цей відділ працює цілодобово. Такий графік роботи важливий, оскільки якщо з’являться збої в роботі інтернету ввечері або вночі, користувачеві не доведеться чекати до ранку, поки фахівці виправлять проблему. Крім того, цілодобова технічна підтримка зможе оперативно реагувати на будь-які несправності, навіть якщо вони відбуваються вдень. Якщо фахівці відділу кваліфіковані, вони завжди допоможуть виправити проблему, навіть якщо вона на вашому боці (в роботі комп’ютера або роутера).
  • Наявність сайту компанії. У кожного солідного і поважного провайдера є живий і постійно оновлюваний вебресурс. Це говорить про те, що компанія не перший рік на ринку і постійно працює над розвитком. Фактично сайт є особою інтернет-провайдера.

интернет

Також слід звернути увагу на наявність акцій. У багатьох компаніях діє пропозиція на кшталт «Приведи друга». При підключенні нових користувачів з боку клієнта абоненту надаються хороші знижки або додаткові можливості.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: