fbpx

Прикарпатські медики долучилися до Всесвітнього танцювального флешмобу

Стиль життя 20:37, 21.05, 2021

Працівники екстреної медичної допомоги з Франківщини долучилися до Всесвітнього танцювального флешмобу Jerusalema Dance Challenge. Як розповів Суспільному Карпати керівник обласного центру допомоги Мирон Матейко, участь у ньому взяли близько 50 медиків.

“Це і бригади, і диспетчерська, і старожили нашої екстреної медичної допомоги, які на відео у вишиванках, і молодь, яка в танці була просто неперевершена. Мене всі питають: “Кого ви переодягнули?”. А я кажу: “Ні, це мої працівники і діти наших працівників”, — каже керівник обласного центру екстреної медичної допомоги.

За його словами, захід зініціювала Європейська рада реаніматологів.

“Вони попросили підкреслити важливість нашої служби. Уявіть собі на цей час, коли був пік пандемії, бути без екстреної допомоги. В нас є така ініціативна група. Я кажу: “Дівчата, збирайтеся”, — розповідає Мирон Матейко.

До зйомок готувалися два-три тижні, каже керівник обласного центру екстреної медичної допомоги: “Одна з працівниць колись займалася танцями і проявила свої здібності”.

До речі, танцювальний флешмоб #JerusalemaDanceChallenge з’явився під час пандемії COVID-19. Його мета — підтримати всіх, хто постраждав через поширення коронавірусної інфекції.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: