fbpx

Рейтинг букмекерських контор: особливості створення

Стиль життя 18:20, 30.04, 2022

Якщо ви вирішили робити ставки професійно, аналіз різних коефіцієнтів важливий, щоб завжди отримувати найкращі пропозиції. Проте варто розуміти, що коефіцієнти не будуть мати ніякого значення у тому випадку, коли сайт ставок на спортивні змагання не буде відповідати певним критеріям, котрі вказуватимуть на якість. Саме тому детально перевіряються букмекерські контори та створюються спеціальні рейтинги. Вони допомагають беттерам-початківцям обрати для себе надійний сайт та отримувати вигоду від членських відносин з ним.

Важливі ключові дані та інформація про букмекерські контори

Кожен огляд букмекерської контори починається зі збору всіх доступних даних та фактів про кожного букмекера. Здебільшого це основна об’єктивна інформація, така як:

  • рік заснування,
  • історія букмекерської діяльності,
  • кількість співробітників та клієнтів,
  • оборот ставок та прибуток.

Усі незаперечні факти зібрані у цій категорії, щоб надати основу для наших тестувальників.

У той же час також переглядаються різні групи спортивних ставок та форуми, аналізуються звіти про випробування з інших порівняльних сайтів та шукаються у мережі відгуки клієнтів як позитивні, так і негативні.

Таким чином можна отримати повне уявлення про репутацію та респектабельність кожного букмекера. Ці «м’які факти» також впливають на оцінку, отриману нашими букмекерами у цій тестовій категорії.

Процес реєстрації в букмекерській конторі та спеціальні пропозиції

Щоб робити ставки, потрібна онлайн-реєстрація у постачальника спортивних ставок, що означає відкриття ігрового рахунку. Реєстрація з юридичних причин є необхідною процедурою, тому процес тестування тут насамперед стосується того, наскільки швидким і простим є процес реєстрації.

У багатьох країнах також обов’язковою вимогою є надання таких документів, як паспорт або посвідчення особи у вигляді скана під час відкриття ігрового рахунку у букмекерській конторі. Це не прояв надмірної обережності з боку оператора ставок, а здебільшого визначається вимогами правоохоронних органів.

Бонус для нових клієнтів

Нові клієнти є дуже важливими для стратегії зростання букмекерських компаній, тому майже кожен букмекер пропонує новим клієнтам вітальний бонус.

Бонус нового клієнта зазвичай прив’язаний до першого депозиту на відкритому ігровому рахунку, лише в окремих випадках пропонуються безкоштовні ставки без попереднього депозиту.

Оскільки бонус для нових клієнтів часто може бути пов’язаний із дещо заплутаними умовами, часто буває непросто судити про привабливість бонусних пропозицій з першого погляду. З цієї причини тестова редакція докладно вивчила відповідні умови кожного бонусу та взяла їх до уваги під час формування рейтингу букмекерської контори.

Депозити та зняття коштів з ігрового рахунку

Депозити та зняття коштів з рахунку для ставок та на рахунок для ставок здебільшого є частиною функцій рахунку. Однак, оскільки всі платіжні операції є основною вимогою і мають велике значення для оцінки букмекерської контори, ми виділили цій делікатній темі окремий тестовий розділ.

В даний час існує безліч варіантів здійснення онлайн-платежів. Починаючи від звичайного банківського переказу та рішень для електронних гаманців, таких як Paypal, і закінчуючи платежами в криптовалюті — у кожного клієнта ставок є свої переваги. З цієї причини для букмекерської контори дуже важливо пропонувати якнайбільше популярних способів оплати для депозитів та зняття коштів.

Додаткова інформація для кожної букмекерської компанії

У цю останню категорію входить вся інформація та дані, які не зовсім вписуються в інші дев’ять областей, які протестовані в оглядах букмекерських контор. З цією метою було проведене невелике дослідження за лаштунками, щоб запропонувати відвідувачам додаткову цінність зі звітами про випробування, порівняно з іншими сайтами порівняння постачальників ставок.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: