fbpx

Рівні акустичних систем

Стиль життя 10:45, 02.04, 2020

Професіонали ділять всі види акустичних систем на кілька рівнів: 

  • бюджетний;
  • середній;
  • високий;
  • спортивний.

Поділ досить умовний, але допомагає купити динаміки в машину з необхідними технічними характеристиками. Варто більш детально розглянути кожний рівень.

Види акустичних систем для автомобілів

Бюджетний

Невибагливий і дешевий, краще встановлювати пристрої невисокої потужності, але відповідальних відомих компаній. Ціна – в межах $30–40 на передні і до $60 на задні колонки. Дорожчі купувати не варто: незначне підвищення ціни ніяк не впливає на якість.

Середній

Вартість пристроїв збільшується до $70–80, причому ціна передніх уже перевищує ціну задніх. Пояснюється така зміна просто – на передні переносяться головні функції, саме від них залежать властивості звуку. Задні лише доповнюють, а це дозволяє робити їх дешевшими.

Високий (преміум)

До підбору елементів слід підходити максимально виважено, при можливості рекомендується консультуватись з професіональними спеціалістами. Вартість коливається у великих межах і може досягати сотень доларів. Потужність колонок повинна з запасом витримувати максимальну потужність підсилювача. Динаміки краще встановлювати на подіумах, а салон додатково шумоізолювати. При проєктуванні кількості і характеристик колонок слід приймати до уваги не лише їх кількість для забезпечення відповідної сили звуку, а й частотність.

Спортивний

Обмежень ніяких не існує, головна вимога – сильний звук. Ціна максимально висока, може бути кілька підсилювачів. Розміри колонок стримуються габаритами салону.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: