fbpx

Різновиди та конструкція дитячих самокатів

Стиль життя 09:47, 10.05, 2022

Самокат – це один з найзручніших транспортних засобів для дітей, вік яких більш ніж 2 роки. Дійсно, спочатку дітям складно вдається керувати технікою, тому основне завдання – це навчити малюка утримувати рівновагу. Перед тим як почати кататися на самокаті, є сенс навчити дитину ходити на тонкій дощечці. Однак у продажу є триколісні моделі, які не вимагають утримувати рівновагу. Вони відрізняються компактними розмірами, зручною ручкою та яскравим забарвленням. Це швидко зацікавить дитину і зробить прогулянки веселими, цікавими.

Самокат - це один з найзручніших транспортних засобів для дітей

Конструкція дитячого самоката

Вважається, що прогулянки на самокаті більш безпечні, ніж переміщення на роликах, ковзанах. Під час переміщення на самокаті досить швидко поставити ноги на землю і загальмувати, що вкрай складно зробити на велосипеді. Самокат дозволяє розвивати опорно-руховий апарат, укріплювати велику кількість м’язів.

Транспортний засіб для дитини складається з декількох основних вузлів:

  • Рама
  • Стійка платформа або підставка
  • Кермо
  • Колеса
  • Гальма

Платформа відрізняється шириною та довжиною. Що менша довжина платформи, то маневреніший пристрій. Неширока платформа дозволяє зручно керувати, тому ідеально підходить для маленьких дітей. Перед придбанням самоката на сайті www.flash-skate.com.ua необхідно звернути увагу на якість виготовлення підставки, тобто дошки. Вона має бути оброблена матеріалами, що не сковзають, або мати певні виступи з гуми. Що більша відстань від землі до підставки, то більше дитині доведеться докладати зусиль під час переміщення. Але якщо дорога у місті дуже погана, то оптимальним варіантом є придбання самокатів з високою підставкою.

самокати для дітей

Особливості вибору самоката для дитини

Купуючи самокат для дитини, звертайте увагу на матеріал виготовлення трипсів. Це виріб, яким декоруються ручки. Найкраще, якщо вони будуть виготовлені з гуми. Під час переміщення на самокаті з пластиковими ручками долоні дуже швидко стають вологими, тому керувати транспортом стає досить складно. Це може спровокувати падіння. Оптимальний варіант – купувати універсальні моделі, висота керма в яких регулюється. Таким чином, дитина зможе користуватися самокатом не один, а два або три роки.

Різновиди матеріалів для колеса:

  • Пластик
  • Поліуретан
  • Гума

Оптимальним варіантом вважають колеса з поліуретану, тому що вони зношуються досить повільно. Найкраще купувати самокат з такими колесами для швидкої їзди по місту. Пластикові колеса відрізняються невисокою вартістю, але дуже швидко виходять з ладу. Колеса з гуми – це також непоганий вибір для дитини. Проте вони не такі надійні та зносостійкі.

конструкція дитячих самокатів

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: