fbpx

Секрети жіночого здоров’я

Стиль життя 12:55, 14.01, 2020

Кожна жінка, яка хоче зберегти своє здоров’я та молодість надовго, повинна періодично відвідувати лікаря-гінеколога.

Такий плановий огляд варто проходити кожного року, щоб запобігти розвитку різних захворювань. Проте багато жінок, на жаль, нехтують цим правилом та потрапляють до лікаря вже тоді, коли мають якісь проблеми. Та всі ми добре знаємо, що своєчасне звернення до фахівця допомагає зберегти здоров’я, а іноді навіть і життя.

Записатися на огляд до лікаря-гінеколога, який надасть вам кваліфіковану допомогу, можна тут https://oxford-med.com.ua/services/ginecology/. Спеціалісти клініки Оксфорд Медікал здійснюють діагностику та лікування гінекологічних захворювань на високому рівні. Усю необхідну інформацію можна знайти на сайті oxford-med.com.ua.

Секрети жіночого здоров’я 1

Своєчасний візит до гінеколога – запорука жіночого здоров’я

Деякі жінки вважають, що проходити плановий огляд у гінеколога зовсім не обов’язково. Більшість з них переконані, що, допоки їх нічого не турбує, ходити до лікаря немає потреби. Але така думка є помилковою.

Багато жіночих захворювань можуть довгий час себе ніяк не проявляти. Жінку нічого не турбує та вона живе звичним життям до моменту, поки хвороба дає про себе знати повною мірою.

Сумна статистика свідчить про те що, жінка може дізнатись, що хвора на рак шийки матки, коли лікувати його вже запізно. І таких випадків, на жаль, багато. Слід пам’ятати, що, зволікаючи, ви втрачаєте дорогоцінний час. Звернувшись до лікаря своєчасно, ви зможете впоратися з більшістю хвороб.

Що потрібно знати про плановий огляд у гінеколога?

Кожна жінка повинна знати, що проходити плановий огляд у лікаря-гінеколога бажано двічі на рік. Вибравши відповідного фахівця, потрібно придбати в аптеці спеціальний гінекологічний набір для огляду. Перед оглядом лікар може запитати про дату останньої менструації, тому не зайвим буде взяти з собою календар, на якому позначені «критичні дні».

Під час огляду лікар може запитати про загальне самопочуття і, якщо ви маєте якісь скарги, не соромтеся про це розповісти. Не менш важливим моментом є огляд молочних залоз. Він дозволяє запобігти виникненню можливих новоутворень. Окрім планового огляду, вам можуть запропонувати пройти ряд додаткових аналізів, результати яких, як правило, повідомляють через кілька днів і фіксують у медичній карті пацієнтки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: