fbpx

Що варто знати про патчі під очі

Стиль життя 22:45, 01.08, 2022

7GzaRuODmi5x8MD-3__haep9vE5XFjhGwirxBGPyEEIbfvY0XCN9zSMYzn67ycBTA19qwYhhqUkaIT9sIMuGRO74ne-twzdlp7LHw3ilr3WYJ6PjgOJ06ga17XmA2NNHl4QDgSiiZ4tTgCpxZTIKhOE

Патчі бувають різні. Не тільки для комп’ютерних програм, а й для губ, і проти висипань, навіть патчі для покращення фігури бувають. Та найбільш популярні патчі під очі.

Шкіра навколо очей найчутливіша на обличчі і дуже залежить від стану організму. Саме на ній з’являються перші зморшки. Тож шкіра навколо очей потребує спеціальних косметичних засобів, які здатні швидко повернути їй свіжість. Саме для цього й призначені патчі.

Патчі під очі, патчі для зони навколо очей — це косметичні пластирі, спеціальні м’які гелеві пластинки або шматочки тканини, зазвичай схожі на краплю за формою. Їх просочують корисними речовинами (сумішами рослинних олій, екстрактів, антиоксидантів, вітамінів тощо), які здатні швидко прибрати мішки чи синці під очима, живлять, розгляджують, зволожують, омолоджують. Ефект від застосування патчів дуже швидкий.

2rjEn9h_wnEHlv4cnyRkzhLmJ3UNpQMw5RFB3isYAs6S8WQ8Rtt9XFCMNPd0NWk5f6vaXNb6ue_4wyHD6Zg_nytZ9GE-azwH2wuCjdfqwx_SRfDb_R3ZOAkoU6syHK7gMAFLVXuFjgPeiRkyb0Ibnbc

Отже, два основні види патчів: гідрогелеві та тканинні. Гідрогелеві патчі робляться з полімерних сполук, які здатні увібрати в себе активний розчин та поділитися ним зі шкірою. Гідрогелеві патчі діють дуже швидко. Тканинні патчі робляться не з тканини, а з нетканого матеріалу. Вони висихають довше, їх легше прикласти до шкіри щільно, і вони чудово дають раду з отими самими синцями під очима, набряками та зморшками.

Треба визнати, що мода на гідрогелеві патчі минула. Зараз в фаворі неткані тканинні патчі. Хоча гідрогелеві добрі у своїй ніші: для свіжішої та молодшої шкіри, здатної швидко відновлюватися. Гідрогелеві патчі дають швидкий ефект, прибираючи зморшки. Тканинні, на відміну від гідрогелевих, дають раду з декількома проблемами: не тільки зі зморшками, а й з темними колами та набряками. Вони омолоджують, підтягують, пом’якшують, зволожують, покращують мікроциркуляцію крові, стимулюють вироблення колагену. Склади просочувачів для тканинних патчів мають більшу кількість компонентів. Врешті, вони зручніші в застосуванні: краще лягають на шкіру, краще фіксуються й не сповзають.

За призначенням патчі під очі можуть бути антивіковими, відбілювальними, дренувальними, зволожувальними, розгладжувальними, поживними.

Антивікові патчі стимулюють віроблення клітинами шкіри колагену, прибирають зморшки, підвищують пружність шкіри. Насичують шкіру вологою та корисними речовинами. Зазвичай ці патчі мають у складі просочувача гіалуронову кислоту, коензим, колаген, муцин равлика, антиоксиданти й пептиди.

Відбілювальні патчі борються з темними колами. Можуть містити антиоксиданти, зволожувачі, відбілювальні кислоти. Якщо темні кола під очима спричинені втомою, а не хворобою, ці патчі вирішують проблему миттєво.

Дренувальні патчі зменшують набряки під очима. Лімфодренаж забезпечують гіалуронова кислота, екстракти солодки та кінського каштана, рутин та інші речовини. Такі патчі треба тримати трошки довше, хвилин тридцять.

Зволожувальні патчі містять у просочувачі комплекс вітамінів, насичують шкіру вологою. Вони ідеальні для тонкої шкіри.

Розгладжувальні патчі діють, як ботокс. За регулярного застосування розгляджують зморшки. До складу їхнього просочувача входять колаген та гіалуронова кислота.

Поживні патчі містять рослинні екстракти, ретинол, перлинну пудру — речовини, що надають шкірі комплексне оздоровлення.

ZpLR_S1jTluhtQw0kVlWlLtemTnLDdrstu1H-h9bDwra4e27bHmnkak6DhBwMpeWf6m616Flx2zwf7C21sTdcakw3pUc0Soay4yKvHrYH2qjRBQ1HbJ3i1aIlEHG1_YPl_e4TnhgF6ArojAuk7c4rPk

Краще обирати патчі з декількома видами гіалуронової кислоти — в комплесі її дія потужніша. Зволожувальні патчі можна застосовувати також на верхніх повіках, між бровами та на носогубних складках. Залишати патчі довше, ніж на двадцять хвилин, немає сенсу. І в жодному разі не треба тримати їх в морозилці, та й взагалі в холодильнику патчам не місце.

За правильного застосування цей швидкодіючий косметичний засіб, як чарівна паличка, позбавлять усіх проблем: набряків, темних кіл, сухості, зморщок, почервоніння. Двадцять хвилин — і ви омолоджені!

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: