fbpx

Сім'я Вертикаль вітає франківців з Днем родини!

Стиль життя 21:41, 08.07, 2021

8 липня в Україні святкують День родини. Будівельна компанія Вертикаль об’єднала сотні людей у парку Шевченка, щоб разом відсвяткувати.

На гостей чекала найяскравіша фотозона цього літа із величезними пазлами, безліч розваг та подарунків для усіх. А слоган свята «Творимо разом!» закликав об’єднуватися та надихати один одного.

БК Вертикаль влаштувала Свято родини

Для франківців влаштували концерт просто неба від FRISSON band та емоційну виставу із незрівнянним Олексієм Гнатковським, заслуженим артистом України. Сотні людей побачили найпопулярнішу моновиставу Бродвею «Про що мовчать чоловіки».

Гнатковський - вистава на Святі родини від Вертикаль

Також на святі провели розіграші п’яти сертифікатів на 25 000 грн на купівлю квартири від БК Вертикаль.

«Для нас радість бачити тут щасливих батьків та діток. Це справді сімейне свято для клієнтів, партнерів, працівників компанії та жителів Івано-Франківська. За більше як 11 років наша Сім‘я Вертикаль об‘єднала понад 2500 родин. Дякуємо усім, хто був з нами у цей яскравий день, та запрошуємо стати частиною нашої великої та дружньої Сім’ї. Разом ми будуємо дім нашої гордості», – звернувся до франківчан засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін.

Сертифікати від БК Вертикаль

«Свято з Сім’єю Вертикаль ми готували з любов’ю для іванофранківців та гостей міста», – коментує Олена Недельчак, комерційний директор БК Вертикаль.

Записатися на огляд квартир від БК Вертикаль можна за посиланням.

Свято родини з компанією Вертикаль
БК Вертикаль - Свято родини для франківчан

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: