fbpx

Соліст "Калуша" присвятив новий хіт дівчатам, які у нього були з 01.03.20 по 01.03.21

Стиль життя 15:37, 30.10, 2021

Реп-гурт Kalush представив нову пісню “Мала в 19”. Лідер гурту Олег Псюк розповів, що пісня з’явилася після розлучення з дівчиною і довгих – протягом року – пошуків нового кохання.

“Цю пісню я написав десь рік назад. Якшо коротко, то це просто історія пошуку моєї «білобрової», з якою я зараз живу. 29.02.2020 я розійшовся з дівчиною, яка була важливою частиною мого життя. Це розставання було дуже непростим для мене, але так вже склалось… На душі було непросто, і шоб залатати рану, в мене була дуже велика кількість претенденток, але реально не було тієї, якій це вдалось! Я не міг знайти ту, з якою буде прям ідилія, без всяких сварок і непорозумінь. Без пріколу, в мене були стосунки тривалістю від однієї ночі до 3 тижнів, а все одна і та ж історія. Я реально шукав ту, в яку можу влюбитись, а мені знову попадались дівчата, від яких я міг взяти тільки одне. Я себе пробував накручувати, шо мол я влюбився в ту чи іншу і ми такі типу зустрічаємось, но то шото було не то, це якись лютий самообман. Я казав «я тебе люблю», но відчував, шо я не впевнений в цих словах”, – розповідає Олег.

Врешті, пошуки коханої завершилися успішно 1 березня 2021 року, коли Олег зустрів свою “білоброву”. А усім дівчатам, які трапилися в його житті з 01.03.20 по 01.03.21, він присвятив цю пісню.

Як писав КУРС, 12 жовтня 2021 року група «Океан Ельзи» випустила пісню «Перемога» за участі гурту Kalush.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: