fbpx

Сучасні технології виготовлення суші в Івано-Франківську

Стиль життя 13:58, 19.11, 2020

Суші вже давно перестали бути екзотикою і увійшли у наше повсякденне життя. Для когось це обов’язкова страва сімейних посиденьок у вихідний день, хтось замовляє їх просто на обід, деякі дівчата не уявляють собі зустрічі з подругами, якщо стіл не прикрашає розкішний суші-сет…

Як створюється така популярна японська їжа і чи можна бути впевненим в її безпечності для організму? Адже овочі, риба та інші морепродукти швидко псуються, та й рис для суші зберігає свіжість невеликий проміжок часу. KILOGRAMM.SUSHI.PROJECT з упевненістю відповідає – так, можна!

Професійне обладнання на сторожі вашого здоров’я

Винайшли суші кілька століть тому, коли холодильного обладнання ще не існувало. Щоб зберегти продукти придатними для вживання, потрібно було чимало попрацювати. У підсумку все одно частина з них псувалася. І це було безпосередньо в Японії – країні, де є всі продукти для суші і нічого не потрібно везти здалеку. У наш час технічні досягнення дозволяють доставляти все для суші з далеких країн, зберігати і готувати продукти так, щоб страва потрапляла на стіл абсолютно свіжою і неймовірно смачною.

Вибираючи постачальників, команда Кілограм приділяє велику увагу способу транспортування – дуже важливо, щоб використовувалося сучасне обладнання, яке може забезпечити збереження свіжості і смакових якостей сировини. Потрапляючи до нас, продукти одразу розподіляються з урахуванням всіх санітарних норм (маски, рукавички) по спеціальних приладах, які перешкоджають появі шкідливих бактерій і дозволяють продуктам не втрачати вологу.

Щоб у процесі приготування зберегти свіжість сировини, ми використовуємо останні новинки кухонного оснащення. Рис вариться не в звичайних каструлях, а в спеціальних пароварках з дотриманням точного температурного режиму.  Це дозволяє максимально зберегти необхідний рівень вологи, що дуже важливо не тільки для здоров’я та смаку всієї страви, але і для того, щоб вона зберігала потрібну форму. Рис для суші готувати досить довго. Тому наші майстри відварюють велику кількість, щоб приготувати ваше замовлення якнайшвидше. Як зберігати рис таким, ніби його щойно зварили? Для цього на нашій кухні застосовується спеціальне сучасне теплове обладнання. Завдяки цьому свіжість і потрібна температура рису підтримуються тривалий час.

Як приготувати суші, щоб риба та інші дари моря мали вигляд і свіжість, ніби їх зовсім недавно спіймали? Для фахівців KILOGRAMM.SUSHI PROJECT це не проблема. Ми використовуємо технологічні досягнення не тільки для зберігання, але і для приготування продуктів. Для обробки риби і морепродуктів на кухні встановлені столи з охолодженням стільниць. Це дозволяє навіть в процесі приготування зберігати сировину свіжою. Поверхня такого обладнання не вбирає запах і вологу, її зручно очищати.

В японській кухні використовується багато овочів. Щоб овочі та зелень зберігали ідеальний вигляд, свіжість і аромат, майстри Кілограм використовують спеціальні бокси, де можна підтримувати належний температурний режим і рівень вологи.

Суші-рецепти потребують точної кількості того чи іншого продукту.  Майстри компанії Кілограм мають великий досвід і великі знання для роботи на кухні. Однак щоб смак тої чи іншої страви завжди зберігався традиційним, вони не працюють на око, а використовують сучасну техніку – електронні ваги.  Це дозволяє зберегти точну рецептуру. Завдяки цьому кожен раз смак ваших улюблених смаколиків – Філадельфія суші й інших ролів чи об’ємних суші-сетів – залишається незмінним і бездоганним.

 Кілограм Суші Івано-Франківськ – спробуй ідеальні суші і ти!

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: