fbpx

У Франківську блогери встановили національний рекорд за кількістю слухачів онлайн-лекції

Стиль життя 15:43, 12.06, 2020

В Університеті короля Данила, що в Івано-Франківську, блогери встановили рекорд України у категорії “Наймасштабніша онлайн лекція”.

«В Університеті короля Данила встановили рекорд у категорії «Наймасштабніша онлайн-лекція (за кількістю слухачів)». Лекцію «Історія блогерства: від найдавніших часів до сьогодення» відвідало понад 10 000 осіб. Зафіксувати встановлення рекорду допомагав представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський», – повідомили в пресслужбі університету.

За їхньою інформацією, лектор Олег Андрухів та Instagram-ери Дмитро Варварук та Юлія Верба розповіли слухачам про те, що ж таке насправді блогерство, як воно виникло та що означає.

«Молодь вважає, що блогер – професія майбутнього. А тому прогресивні заклади вищої освіти мають задуматись над впровадженням шкіл і курсів блогерів. Зміст освітньої програми повинен складатися з курсів монтажу, ораторського мистецтва, української та англійської мов. Окрім цього, блогер має розуміти основи таргетингу, SMM, адже мало вміти створювати контент, треба знати, як донести його до своєї аудиторії», – зазначає пресслужба університету.

До проведення лекції були залучені Назар Душенко, Мар’яна Гутак, Тьома Паучек.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: