fbpx

У Франківську проводять неформальні екскурсії для містян та переселенців

Стиль життя 19:45, 08.03, 2022

У Франківську художник, дизайнер та музикант Ярема Стецик започаткував проєкт, у якому відкриває переселенцям Франківськ і знайомить містян із приїжджими.

“Неформальні екскурсії – знайомства з гостями міста. Щодня о 12 год від шопки біля ратуші”, – запрошує він на “неформальні екскурсії”.

Щодня о 12 год молитва «Отче наш» за Україну (за зелені коридори, захисники, люди і небо…), після чого всі йдуть на екскурсію Франківськом.

“Сьогодні кількадесят людей, котрі вперше у Франківську, познайомились на цих перетинах. За підсумками сьогоднішнього триндіння, то від шопки ми пішли до Артур Бернс – чарочна і у Підземний Перехід Ваґабундо з можливими балачками”, – підсумував свою екскурсію Стецик.

Сьогодні групу водив Франківськом професійний екскурсовод і стоматолог Андрій Костишин.

Завтра о 12 буде франківець Денис Боднарчук-Грита, розкаже про свої приколи і стежки.

В четвер – Валерій Твердохліб про проєкт Врятуймо скарби разом, п‘ятниця – архітектор Володимир Гайдар про архітектуру або про морозиво, анонсує Стецик.

Також від учора перед екскурсією буде малювання в ГОСТ Бар на 11 год. “Дорослі і діти. Будемо зустрічатись доти, поки будуть бажаючі”, – повідомив автор проєкту.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: