fbpx

Вітамін Д 2000 МО: універсальна добавка для профілактики та корекції дефіциту

Стиль життя 15:14, 22.11, 2022

Організм людини може самостійно виробляти вітамін Д тільки в тому випадку, якщо на шкіру регулярно потрапляють сонячні промені. Але в наших широтах цього власного виробництва виявляється недостатньо навіть у літній час, а що вже говорити про осінь чи зиму.

До того ж здатність організму самостійно синтезувати вітамін D суттєво знижується з віком та при деяких проблемах зі здоров’ям. Як свідчать дані світової статистики, близько 50% населення планети має дефіцит такого нутрієнта.

Функції вітаміну Д: вплив на організм людини

Додаткове споживання вітаміну Д призначене саме для профілактики та лікування нестачі цього нутрієнта. Таке вживання дозволяє підтримати здоров’я організму, позитивно позначається на загальному самопочутті та опірності до різних захворювань. Вітамін Д дійсно допомагає:

  • запобігти захворюванням кісток, знизити ризик остеопорозу та переломів;
  • попередити виникнення клінічної депресії, уникнути сезонних афективних розладів та зменшити депресивні симптоми;
  • захиститися від респіраторних інфекцій, прискорити одужання за їх розвитку;
  • уникнути різних серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу та інсульту;
  • підвищити рівень чутливості до інсуліну та покращити роботу бета-клітин підшлункової залози, знижуючи ризик розвитку цукрового діабету;
  • знизити ризик онкології, зокрема раку молочної залози, товстої кишки, яєчників та передміхурової залози;
  • підтримати здорову роботу мозку, знизити ризик вікової деменції.

Дізнатися більше про унікальні властивості вітаміну Д та його вплив на організм людини можна в цій статті.

Вітамін Д 2000 МО: універсальна добавка для профілактики та корекції дефіциту 1

Достатнє надходження вітаміну D підтримує відмінне самопочуття та працездатність. Він необхідний для всіх без винятку, і найпростішим способом покритття його дефіциту є споживання біологічно активних добавок.

Добавки вітаміну Д 2000 МО: особливості та переваги

Різні організації рекомендують різні добові дози вітаміну D для профілактики виникнення дефіциту. Наприклад, Німецьке товариство харчування (DGE) рекомендує всім дорослим отримувати 800 МО такого нутрієнта на день.

Але, на думку багатьох експертів, така рекомендація є занизькою та цієї кількості достатньо лише для профілактики рахіту.

Вчені декількох міжнародних організацій дійшли висновку, що для досягнення оптимального значення вітаміну Д у крові та підтримки цього рівня потрібно отримувати щонайменше 2000 МО/день.

Ця рекомендація щодо споживання знаходиться в межах безпечної зони, а така доза ніколи не призводила до побічних ефектів, її можна приймати без попереднього аналізу крові.

Вітамін Д 2000 МО: універсальна добавка для профілактики та корекції дефіциту 2

Обрати для себе БАД Вітамін Д 2000 ви можете на сайті Biovit.ua – там представлений широкий асортимент препартів від найкращих світових виробників.

Дозування у 2000 МО може використовуватись щодня протягом усього року. Винятком можуть бути лише особи, які проводять на сонці 15-20 хвилин.

За таких умов для ендогенного (внутрішнього) вироблення вітаміну потрібно піддавати впливу сонячних променів всю оголену верхню частину тіла в першій половині дня мінімум 3 рази на тиждень. Це єдина можливість отримати достатню кількість вітаміну D без добавок.

Безпека дозування у 2000 МО підтверджена численними дослідженнями. Офіційна позиція вчених щодо доцільності споживання такої кількості вітаміну Д була оприлюднена у 2002 р. Національним комітетом з харчових продуктів Європейської комісії.

Вчені дійшли висновку, що така кількість є абсолютно безпечною для підлітків, дорослих, вагітних жінок та жінок під час лактації. Добавки з 2000 МО можна приймати протягом тривалого часу без ризику, побічних ефектів та без лікарського контролю.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: