fbpx

Вийшов аудіозапис перших 6 народних казок для найменших

Стиль життя 20:11, 12.08, 2020
НА ФОТО: фото з мережі

“Добраніч малятко” – це некомерційний проєкт, у якому звучать українські народні казки. Його особливість у тому, що аудіозапис не супроводжує відео, відтак дібраний звуковий ряд допомагає дитині засинати. Рекомендують батькам прослуховувати разом із малятами перед сном.

Просте звучання та жодних візуальних ефектів, що відволікають від сну, пояснює співавтор проєкту Микола Гавриляк. Він розповідає, що до запису казок його спонукав батьківський досвід.

Добраніч малятко - казки українською

“Мої діти люблять читати книги та слухати казочку перед сном. Втім, постійно читати казки не завжди виходить, тоді як у казках в ютюбі є відеоряд, а тому дитина аж ніяк не налаштовується на сон, а навпаки загострює увагу на тому, що ж там відбувається на екрані.

Я поділився цими роздумами з молодим татом Богдан Гнатів, йому ідея та проблема видались актуальними, тому вже за декілька днів ми записали у студії перших 6 казок і ділимось результатом з вами”, – презентував він.

У записі зараз є такі казки: “Колобок”, “Лисичка та Журавель”, “Рукавичка”, “Івасик-Телесик”, “Пан Коцький”, “Коза-Дереза”.

1. Anchor – https://anchor.fm/maliatko
2. Breaker – https://www.breaker.audio/dobranich-maliatko-kazki-ukrayins…
3. Google Podcasts – https://cutt.ly/sd08jLz
4. RadioPublic – https://radiopublic.com/-60VEAL

Невдовзі завантажать всі казочки у телеграм-канал для тих, хто не користується попередніми платформаами: https://t.me/maliatko2020

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: