fbpx

Xiaomi Mi RoboRock S50 - пилосос, який все зробить за вас

Стиль життя 10:23, 01.06, 2020

Робот-пилосос RoboRock S50 від Xiaomi стане вашим найкращим помічником та вірним другом. Він допоможе вам завжди утримувати квартиру/будинок практично в ідеально чистому стані. Чому практично? Тому що прибирати на тумбочках, столах, диванах та інших меблях він ще не навчився, на жаль. А от підлога завжди (або майже завжди) буде чистою, незалежно від типу покриття (ламінат, лінолеум, килим та ін.). Розумний робот вміє прибирати все.

Роборок S50 без перебільшень можна вважати одним з найкращих та найяскравіших представників свого виду. Чому – ми зараз пояснимо.

Xiaomi Mi RoboRock S50 - пилосос, який все зробить за вас 1

Що вміє розумний пилосос?

Xiaomi Mi RoboRock S50 за вiдносно коротке перебування на світовому та, зокрема, українському ринку знайшов дуже багато фанатів. Дійсно, сказати, що цьому пристрою є чим хвалитися, це нічого не сказати. Це інтелектуальний пилосос нового покоління, який практично не потребує участі людини. Він все робить сам: визначає, де йому потрібно прибрати, розраховує, за яким маршрутом йому потрібно пересуватися, повертається до зарядної станції, коли запаси енергії закінчуються, та ін.

Розберемо його основні функції окремо і більш детально:

  • Аналіз території. Спочатку пристрій аналізує територію житла, задіюючи при цьому LDS-лазер, вбудований під баштою. Під час обстеження аналізує всі перешкоди (меблі, високі пороги, сходи і т. д.).

  • Прокладання маршруту. В результаті задіювання LDS-лазера та фірмового алгоритму SLAM розумний пилосос створює карту помешкання. На основі даних, отриманих в результаті обстеження, прокладає оптимальний маршрут прибирання з урахуванням усіх виявлених перешкод.

  • Визначення типу підлогового покриття. Алгоритми прибирання також вибирає штучний інтелект. Наприклад, комп’ютер розуміє, що прибирати на ламінаті легше, ніж на килимі. Тому, коли він виїжджає з ламінату на килим, збільшує силу всмоктування та зменшує швидкість.

  • Вид прибирання. Роборок виконує сухе та вологе прибирання.

  • Заряд акумуляторної батареї. Її ємність становить 5200 Аг, чого вистачає на 2,5 години роботи. Комп’ютер постійно аналізує стан батареї та контролює, щоб пилосос не вимкнувся посеред кімнати. Тому, коли рівень заряду доходить до критичного, робот-пилосос повертається на зарядну станцію, щоб поповнити запас енергії. Зарядна станція своєю чергою передає круговий сигнал на відстань до 4 м, щоб Роборок не забув, де вона знаходиться.

  • Керування зі смартфона. Завантажте мобільний додаток, додайте робот-пилосос в список пристроїв і керуйте ним віддалено (із сусідньої кімнати чи з сусіднього міста). Через додаток ви можете налаштувати графік прибирання, вибрати зону і багато іншого.

Робот-пилосос RoboRock S50 має дуже багато плюсів, які вже змогли оцінити десятки тисяч користувачів зі всього світу. І головне те, що нікого вже не лякає факт, що цей пристрій вироблений в Китаї, адже в якості він не поступається тим, що виготовляються в Європі, Америці, Японії, Кореї та ін. Компанія Xiaomi довела, що її розробки можуть гідно конкурувати зі світовими лідерами.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: