fbpx

Як перейти з одноразів на POD-систему

Стиль життя 14:37, 20.01, 2023

Гарні новини – з одноразовою електронною цигаркою вам не доведеться нічого навчатися. Просто купіть відповідну вам модель і починайте затягуватися улюбленим соком! При такому підході легко зрозуміти, що новинка – це не більше ніж одноразовий пристрій, який дозволяє просто купити та викинути використані компоненти. Перехід від одноразових пристроїв до POD системи забезпечує як зручність, так і економію з часом.

Перехід від одноразових матеріалів до системи POD безпечний, простий і зручний. Можливо, це буде дуже корисним для вас.

Багаторазові електронні цигарки – це альтернатива для тих, хто хоче кинути палити. Одноразові моделі також є дуже добрим вибором для тих, хто хоче спробувати вейпінг як спосіб скоротити або виключити тютюн зі свого життя. Якщо ви вже є одноразовим користувачем, то перехід на багаторазові вейпи допоможе вам відчути більше досвіду вейпінгу.

Як перейти з одноразів на POD-систему 1

Переваги та недоліки одноразів

Одноразові пристрої безпечні та прості у використанні, цей тип обладнання має багато переваг, таких як висока надійність, низька ціна та правильне заповнення картриджів.

Одноразовий вейп – чудовий варіант для тих, хто шукає простий та зручний спосіб спробувати вейпінг. Однак за його зручність доводиться платити високу ціну, оскільки він коштує дорожче за багато дешевих пристроїв, представлених на ринку. Крім того, вони, найімовірніше, будуть менш надійними, ніж інші типи електронних цигарок, що є просто компромісом за зручність.

Також ці пристрої мають низку недоліків:

  • Всі одноразки заправляються сольовим нікотином, який спочатку може виявитися міцним навіть для курців з великим досвідом, адже насичення організму з сольовим нікотином проходить швидше.
  • Одноразка має обмежений термін роботи, навіть при великому ресурсі рідини вона перестане працювати раніше, ніж будь-який багаторазовий вейп.
  • Одноразки мають невелику потужність і в результаті невеликий рівень смакопередачі.
  • Кількість можливих ароматів при використанні одноразів обмежена.

Як перейти з одноразів на POD-систему 2

Чому варто перейти на POD-системи

POD-системи мають безперечну перевагу перед одноразками. Деякі моделі коштують стільки ж, скільки й одноразки, але прослужать значно довше, крім того, такі вейпи можна заправити будь-якою рідиною, а якщо жодна купівля не задовольняє ваших потреб, її можна зробити самостійно. При правильному використанні POD-система може прослужити протягом тривалого часу. Якщо ви бажаєте купити багаторазовий вейп, але користуватися всіма перевагами одноразок, для вас теж є вихід – POD-система із закритою системою. При використанні таких вейпів ви купуєте вейпи з вже заправленими картриджами, мінус таких пристроїв – невеликий вибір ароматів.

Як перейти з одноразів на POD-систему

При переході з одноразки на POD-систему вам не доведеться відчувати жодних труднощів, адже ці два пристрої максимально схожі. POD-системи також запускаються від звичайної затяжки, мають невеликі габарити. По суті, це та сама одноразка, яка працює набагато довше і має ширший вибір смаків.

Що потрібно знати під час вибору POD-системи

POD-системи бувають відкриті та закриті.

Відкриті системи дешевші у використанні, але вони не мають стандартних протоколів аутентифікації й тому вимагають набагато більше роботи з адміністрування. З іншого боку, закриті системи мають механізми безпеки, що захищають від несанкціонованого доступу. Обидві системи мають свої переваги та недоліки. Тому добре подумайте, перш ніж прийняти рішення про купівлю!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: