fbpx

Як правильно підібрати бюстгальтер

Стиль життя 15:56, 09.04, 2021

Як правильно підібрати бюстгальтер 1

Кожна дівчина любить балувати себе красивою нижньою білизною, адже це додає відчуття впевненості і комфортності. Один з найпопулярніших брендів чарівних бюстгальтерів – це ліфчики Victoria’s Secret. На сайті https://secretangel.kiev.ua/bele/bele-byustgalter/ великий асортимент різних моделей, але виникає питання, як правильно підібрати, щоб не виникло дискомфорту при носінні.

Приблизно 80% всіх жінок носить бюстгальтер неправильного розміру, тобто 8 з 10, якщо бути точним. Помиляються і жінки, які вважають, що бюстгальтер завжди одного розміру, насправді ваш розмір змінюється мінімум 6 разів за все життя! Ваше тіло змінюється, коли ви худнете або набираєте вагу, а вагітність – ще одна причина зміни розміру.

Крім того, носити бюстгальтер неправильного розміру не дуже добре, це погано і для вашої спини, особливо якщо у вас пишні груди. Пора звернути увагу і навчитися правильно вибирати бюстгальтер!

Як правильно зробити вибір і на що звернути увагу

Вибір правильного бюстгальтера починається з вимірювання ваших розмірів. Ви дуже легко можете зробити це самостійно. Все, що вам потрібно, це рулетка і дзеркало.

Як правильно підібрати бюстгальтер 2

Покрокова інструкція

 1. Враховуйте нюанси. Залежно від розміру ваших грудей і необхідної підтримки, бюстгальтери на кісточках допоможуть підняти груди. Якщо ви хочете більше об’єму, виберіть бюстгальтер пушап з додатковою набивкою. Якщо ви носите приталений одяг, кращим варіантом буде бюстгальтер з тонкою підкладкою. Якщо вам важливіше комфорт, трикутні бюстгальтери – відмінний спосіб отримати мінімальну підтримку без шкоди для комфорту. Але майте на увазі, що вони, як правило, зберігають природну форму ваших грудей, на відміну від тієї круглої, повної форми, яку ми звикли бачити. Обидві форми гарні, це просто залежить від ваших уподобань і рівня комфорту. Якщо ви займаєтеся спортом, виберіть спортивний бюстгальтер, який забезпечить вам достатню підтримку без кісточок. Якщо у вас великі груди, переконайтеся, що ви вільно рухаєтеся при примірці спортивного бюстгальтера, щоб забезпечити максимальну підтримку при виконанні високоінтенсивних занять.
 2. Виміряйте розмір свого ремінця. Розмір ремінця – це числа, зазначені в розмірах бюстгальтера. Але іноді буває так багато різних чисел, що всі вони означають? Що ж, деякі бренди використовують дюйми і починають з 30, тоді як інші йдуть сантиметрами і починають з 70. Щоб уникнути плутанини, важливо уточнити, якими параметрами користовується бренд, який ви купуєте.
 3. Знайди чашку. Виміряйте розмір грудей (окружність області сосків), а потім відніміть число з розміру ремінця. Різниця відповідає чашці:
 • Різниця в 1 дюйм = A.
 • 2-дюймова різниця = B.
 • 3-дюймова різниця = C.
 • Різниця в 4 дюйми = D.
 • 5-дюймова різниця = DD.
 • 6-дюймова різниця = DDD або F.
 • 7-дюймова різниця = DDDD або G.
 • Різниця в 8 дюймів = H.
 • Різниця 9 дюймів = I.
 • Різниця в 10 дюймів = J.

Розмір бюстгальтера буде змінюватися

Як і розмір вашої сукні, розмір бюстгальтера буде змінюватися в міру зміни вашого тіла. Той факт, що минулого року ви були 34B, не означає, що ви будете залишатися такого ж розміру все життя. Якщо ви виявите, що бюстгальтер стає занадто вузьким або занадто вільним (і це не через знос), вам, можливо, доведеться знову розпочати вимірювати себе, щоб знайти той, який добре сидить.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: