fbpx

Як провести перші весняні вихідні у Франківську

Стиль життя 09:57, 29.02, 2020

Перші весняні вихідні – нарешті! Ви помітили, як змінилося все довкола? – Синіше небо, прозоріші ранкові серпанки над міськими вулицями, вітерець із середземноморським фльором, музика і спіднички в середмісті. Відкриваємося назустріч весні і всьому новому – Сотка пропонує прожити вихідні корисно і радісно.

Потрапити у драматичну історію

Сьогодні відкритий простір «Вдома» запрошує на форум, щоби повчитися на чужих помилках. Йдеться про безпеку в інтернеті.

Батькам та підліткам від 13 років пропонують «вдягти чужі капці». За допомогою модераторів будуть моделювати ситуацію, яка стосується тематики безпеки в Інтернеті. У кожного учасника буде своя роль та правила її виконання. Після того, як ситуація буде «прожита», її та дії її учасників прокоментують спеціалісти. Вони ж дадуть рекомендації, як правильно діяти надалі. Такий підхід називається «метод драми».

Як провести перші весняні вихідні у Франківську 1

Проводять заняття модератори та психолог, які пройшли курс з методу драми від польських спеціалістів.

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією

Початок о 13:00, простір ВДОМА (вул. Галицька, 29, 3 поверх, над «Аромакавою»).

Провести зиму

Зимовий фестиваль пива Hoppy Fest спільно з Whisky Fest сьогодні, 29 лютого, влаштовують на Промприладі.

У відкритому просторі «Промприлад.Реновація» відновлюють перший міжнародний фестиваль крафтового пива в Україні. Цього разу Hoppy Fest поєднають із Whisky Fest, оскільки за цими обома благородними напоями, уважають організатори, стоїть ціла культура їх споживання. Тобто традиції пиття і спілкування.

Як провести перші весняні вихідні у Франківську 2

Вхід для гостей фестивалю вільний. Але спробувати пиво від найкращих пивоварень можна у спеціальному фірмовому бокалі. В інші бокали пиво не наливатимуть. Вартість бокала – 100 грн.

Початок о 15.00 на «Промбарі».

Перезавантажитися
В неділю, 1 березня, конче сходити у «Ваґабундо». Подія, яку пропонують під назвою «Art.Перезавантаження», тільки побіжно стосується мистецтва. Будуть розбирати синдром вигорання – творчого і не тільки.

Своїми власними історіями поділяться ті, хто пережив цей стан і не просто вийшов, а й зміг зробити з нього сходинку чи стартовий майданчик. “Коли перегорає лампочка, ми вкручуємо нову. Але для цієї ситуації маємо інший вихід — “Art.Перезавантаження”. Лекція від художника, який знає спосіб вирішення проблеми і зможе дати справді корисні поради, щоб “видужати””, – запрошують організатори на зустріч із відомим франківським художником і музикантом, дизайнером Яремою Стециком.

Як провести перші весняні вихідні у Франківську 3

Початок о 15.00, “Підземний Перехід Ваґабундо”, вул. Пилипа Орлика, 4-а. Вхід вільний.

Навчитись керувати снами

Звідки до нас приходять сни, що вони означають і чи варто перейматися їхнім розумінням та тлумаченням. Про це та більше довкола снів говоритимуть на семінарі з психології у Франківську.

В неділю, 1 березня, цікавих більше дізнатися про сни і сновидіння чекають на першому занятті курсу.

План курсу:

01.03.20 – з 10-00 до 13-30 «Що таке сни і сновидіння. Види типових сновидінь. Візуалізація».
08.03.20 – з 10-00 до 13-30 «Звідки беруться сни. Структура сна. Практика»
15.03.20 – з 10-00 до 13-30 «Про сни від Фрейда, Юнга і Адлера. Практика»
29.03.20 – з 10-00 до 13-30 «Символіка сновидінь. Феномен і наумен. Практика»

Веде курс Галина Замрій – психолог, консультант в ресурс-орієнтованому методі, консультант в методі позитивної психотерапії, сімейний консультант, кандидат у психотерапевти в методі Символдрами, спеціаліст в інтегративному підході до розуміння сновидінь, спеціаліст в роботі з ресурсом роду.

Вартість одного модуля – 300 грн. Вартість цілого курсу – 1000 грн. Запис за телефоном: 0952855508 Галина

Початок о 10.00, вул. Новгородська, 9, 3-й поверх.

Прорвати внутрішню блокаду

У франківському кінотеатрі «Космос» іще йде воєнна драма «Черкаси». Це один з кількох українських фільмів, який має потенціал стати класикою сучасного українського кіно.

Фільм Тимура Ященка – не перша спроба зняти військову драму про війну, що просто зараз відбуваєтся в Україні, але перша настільки чесна. У фільмі відтворено один із найбільш знакових епізодів анексії Криму.

Історія корабля «Черкаси» – один з найбільш героїчних епізодів для Військово-морських сил України. Екіпаж мінного тральщика на початку 2014 року повернувся з навчань у Болгарії і не зміг увійти в порт, тому що той вже був захоплений окупантами. Команді довелося провести майже три тижні у водах озера Донузлав, ухиляючись від атак і втрачаючи союзників. Із українських кораблів, які тримали оборону, «Черкаси» здалися останніми, а їхній командир Юрій Федаш не дав опустити український прапор аж до того моменту, коли сам останнім зійшов на землю. Також під час тих подій екіпаж покинули 12 осіб, які перейшли на бік противника.

Юрій Федаш став консультантом «Черкас», а кілька матросів зіграли у фільмі епізодичні ролі.

Початок сеансів: 12.30, 16.30, 19.20.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: