fbpx

Як вибрати чоловічий годинник

Стиль життя 13:39, 10.06, 2021

В чому полягає важливість наручного годинника

Побутує думка, що наручний годинник — це єдина прикраса, яку може собі дозволити сучасний чоловік. Тому до його вибору треба підходити з особливою ретельністю.

Не випадково багато чоловіків поміщають годинник та автомобіль в одну категорію цінностей, оскільки критерії їх вибору приблизно однакові. Заяви на кшталт «візьму будь-які колеса, аби їздили» — це несерйозно. Чоловіки завжди помічають марку і модель автомобілів, які їх обганяють на трасі. Точно так само вони завжди дивляться на годинник співрозмовника.

Тому потрібно розуміти, що чоловічий годинник — це продовження особистості його власника, важлива інформація, яку він постійно транслює оточуючим. І важливо, щоб це послання було чітким та правильним.

Як вибрати чоловічий годинник 1

Спосіб життя

Перше, з чим потрібно визначитися при виборі годинника від Crystal Group Ukraine, — для якої мети він купується. Чи буде це аксесуар для:

  • офісної роботи;
  • занять спортом;
  • поїздки у відпустку;
  • або все разом.

Відтоді як телефон об’єднався з комп’ютером, у світі повсякденних аксесуарів панує універсальність. Звичайно, непогано мати про запас хоча б один екземпляр вишуканого класичного годинника на чорному шкіряному ремінці, якщо доводиться дотримуватись строгого дрес-коду. Проте якщо йдеться про вибір надійного супутника на кожен день, то краще, щоб він об’єднував ділові представницькі риси з динамічними спортивними характеристиками.

Головні індикатори та характеристики

Візьмемо для прикладу повсякденну модель з базовим набором: три стрілки та дата. Усі показники, зокрема календар, повинні бути:

  • чіткими;
  • великими;
  • читатися під кутом 60 градусів.

Стрілки мають помітно відрізнятися між собою, але бути виконаними в одному стилі. І усі маркери на циферблаті обов’язково повинні мати склад, що світиться в темряві — люмінофор або безпечний тритій, навіть якщо ви не збираєтеся в цьому годиннику займатися дайвінгом. Це не просто практично, а є ознакою якості та статусу.

Те ж саме можна сказати про водозахист корпусу. Сучасна обов’язкова вимога — це рівень 50 метрів або 5 Бар. Купити водонепроникний годинник з більш високим рівнем — добре, з більш низьким — не варто.

Розмір зап’ястя

Важливо знати, як годинник сидітиме на руці. Діаметр корпусу не повинен перевищувати ширину зап’ястя хоча б тому, що це незручно. Але і занадто маленькі годинники виглядають безглуздо. Для середньої руки оптимальним розміром буде 40–42 мм, а на велику руку підійде розмір 44 мм. Треба відзначити, що сучасні годинники значно більші за ті, які носили наші предки, і не тільки через зміну годинникової моди. Справа в тому, що тепер є можливість робити профіль корпусу зігнутим, таким чином навіть великі чоловічі годинники зручно охоплюють руку і не лежать на ній цеглиною.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: