fbpx

Як вибрати діагональ телевізора залежно від кімнати?

Стиль життя 08:49, 22.11, 2022

При виборі телевізора ми спочатку звертаємо увагу на його розмір. І в цьому немає нічого дивного, адже діагональ екрана впливає на сприйняття картинки. Нікому не хочеться мружитися, сподіваючись розглянути емоцію на обличчі актора чи ведучого шоу. Водночас не варто гнатися за величезними дисплеями, оскільки це може негативно вплинути на зір. Та й ціни на телевізори з великою діагоналлю вищі за середньорозмірні або компактні пристрої.

вибрати діагональ телевізора

Як правильно вибрати діагональ телевізора?

Розмір сучасних пристроїв вимірюється у дюймах. Подивитися на вибір телевізорів з різною діагоналлю можна на сайті інтернет-магазину storeinua.com, де ви зможете підібрати якісну модель для будь-якої кімнати. При цьому варто пам’ятати про такі моменти:

  • діагональ вимірюється від нижнього кута до протилежного верхнього;
  • довжина одного дюйма дорівнює 2,54 см;
  • при виборі розміру також важливо визначитися з відстанню від екрана до місця сидіння.

Щоб при перегляді телевізора ви не завдали шкоди зору, відстань до пристрою повинна перевищувати його діагональ приблизно в 3-4 рази.

Вибираємо діагональ телевізора для кожної кімнати

Оптимальні габарити екрана для стандартних кімнат у квартирах та будинках виглядають так:

  • кухня — 22-32 дюйми;
  • спальня — 32-43 дюйма;
  • вітальня — 32-55 дюймів.

Якщо говорити про кімнати з квадратурою понад 20 м², туди можна поставити телевізор 55 дюймів і більше. Вибір розміру екрана для кухні не такий важливий, адже багато хто під час приготування їжі просто слухає телевізійні канали. У будь-якому випадку вибирати занадто великий дисплей для невеликих кімнат небажано. Також варто враховувати, що дивитися ТБ на кухні ви не так часто, тому немає сенсу переплачувати за габарити.

Для спальні ідеальними показниками будуть 32-43 дюйми, при цьому точний розмір визначається відстанню до ліжка. Якщо ви вибираєте пристрій з екраном 32 дюйми, то відстань до нього повинна бути в діапазоні 2,5-3,2 метра.

З вітальнею все трохи складніше, тому що вам доведеться вимірювати відстань з декількох точок, включаючи диван, крісла та інші місця для перегляду. Як правило, 50-дюймового дисплея буде достатньо навіть для найбільших кімнат. Також варто відповідально поставитися до вибору роздільної здатності та матриці екрана, адже від них безпосередньо залежить якість зображення.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: