fbpx

Як вибрати спінінг для риболовлі новачкові?

Стиль життя 16:58, 22.12, 2022

Лов риби спінінгом стає все більш популярним. Це не тільки спосіб отримати смачну та корисну вечерю, але й відмінний варіант провести вільний час з користю, розслабитися після трудового дня. Купити хороші спінінги пропонує рибальський магазин у Києві «Condor Fishing».

Чому саме спінінгові снасті? Та тому, що це бадьорить, приносить якийсь азарт, рибалка постійно знаходиться у пошуку кращого місця для здобичі. Дуже часто перед рибалками-початківцями виникає питання: як вибрати гідний спінінг? Проблема полягає в тому, що існує дуже широкий асортимент снастей.

Як вибирати спінінг для лову з берега та з човна?

Спінінгова рибаловля – дуже цікаве та динамічне заняття. Розшукуючи рибне місце, спінінгісти роблять закидання на різні дистанції та глибину. Є водоймища, де не завжди можна вдало закинути приманку, саме в такі моменти розумієш, наскільки важливо вибрати «правильні» снасті.

Для початку варто визначити, яка ціна вудилища буде для вас прийнятною. Потім подумайте, який спосіб лову є найбільш актуальним у вашій місцевості. Обов’язково оцініть розмір і глибину водоймища, на якому зібралися вудити.

Також варто врахувати види риб та їхні розміри. Це допоможе визначитися не тільки з типом приманок, але й вибрати відповідне вудилище.

види спінінгів

Перш ніж купити спінінг, ретельно вивчіть його робочі властивості. Звертайте увагу на:

  • матеріал виготовлення (карбон або композит);
  • будову – швидкий, середній або повільний;
  • сумісність з деякими видами оснащення;
  • оптимальну вагу робочих приманок;
  • діаметр шнура та волосіні.

Як правило, всі ці характеристики вказуються на бланках. Це дуже полегшує вибір виробу.

Для берегового лову найдоцільніше купувати універсальні вудилища довжиною близько 3 м, швидким строєм і тестом до 25 грамів. Такий спінінг дозволить проводити проведення всіх типів приманок і вивуджувати рибу як на мілководді, так і добувати трофеї з глибини.

Для лову риби з човна вибір спінінга здійснюється за тими ж критеріями, що й для берегового полювання. Різниця буде тільки в довжині бланка, він не повинен бути таким довгим. Також не варто купувати надто легкі наживки для вудлищ з високим тестом, це призведе до низької якості проводки.

спінінг для новачків

Яку оснастку та приманки вибирати для лову спінінгом?

Головний корм хижих риб – мальки, жаби та інші дрібні мешканці водойм. Для вдалої риболовлі спінінгісту знадобиться не тільки гарне вудлище, а й відповідне оснащення. Також варто приділити увагу приманкам. Вони мають максимально нагадувати корм хижака.

Вибрати відповідну приманку так само складно, як і сам спінінг. Наприклад, для джигових приманок потрібна міцна котушка і надійна волосінь або шнур, щоб приманка просто не відірвалася. Легкі наживки можуть працювати з простішим оснащенням.

Тому вибір спінінгових снастей більшою мірою залежить від досвіду рибалки та його особистих уподобань. Хороший асортимент котушок, вудлищ та іншого оснащення для лову риби з берега та човна готовий запропонувати магазин «Condor Fishing». Вся продукція має відмінні характеристики та вартість. Відмінної та результативної вам риболовлі!

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: