fbpx

Жилетки з вовни карпатських овець: новий бренд для Британії та нордичних країн

Стиль життя 20:52, 12.08, 2020
НА ФОТО: Карпатські мериноси, фото з мережі

Марія Бондарєва планує показати світу унікальне українське ремісництво. Тому створила бренд та інтернет-магазин, де презентує речі з карпатської вовни.

Одеситка Марія Бондарєва останні п’ять років мешкала у Лондоні і працювала у юридичній компанії, але через пандемію повернулася на батьківщину.

Жилетки з вовни карпатських овець: новий бренд для Британії та нордичних країн 1
Марія Бондарєва

Аби не сумувати на карантині, вона наважилася реалізувати мрію всього життя — створила бренд одягу та інтернет-магазин, в якому продає жилетки з вовни карпатських овець, інформують “Вікна” з посиланням на “УП.SOS”.  

“Світ моди мене завжди приваблював, але я ніколи в цій сфері не працювала, це було лише моє улюблене хобі. А цієї весни з’явилося дуже багато вільного часу, і я вирішила: чому б не присвятити цей час тому, щоб відкрити у собі якісь нові таланти? Тобто не просто вбити час, мучаючись у здогадках, що взагалі відбувається у світі, а зайнятися чимось своїм”.

За словами авторки бренду одягу, багато підприємців та виробників прагнуть до зеленої безвідходної економіки, створюються платформи, проводяться семінари, пропагується цей стиль життя:

“Це чудово. Саме тому мене і приваблює мериносова вовна, бо це натуральний та безвідходний продукт, який самоутилізується. Над ним не треба працювати, він вже сам над собою попрацював”.

Марія Бондарєва наголошує на корисних властивостях вовни мериноса: вона може абсорбувати пар та вологу, зігрівати в холод та охолоджувати в спеку. Овець стрижуть раз на рік, і виробник має зробити це найменш болючим чином для тварини.

Усі виробництва розташовані на заході України:

“Мене не цікавлять постачальники з інших країн, таких як, наприклад, Австралія, де також багато мериносової вовни. Я прагну розвивати цю галузь в Україні, тому пошив також робиться у Карпатах”.

Авторка бренду хоче продемонструвати світу, наскільки в Україні унікальне ремісництво, адже це старовинний продукт і не якийсь новомодний тренд, який вона вигадала:

“Мені хочеться показати, наскільки в нас унікальна модна спадщина і як це може бути зручно, практично і навіть сучасно. Хочу тепер почати створювати муфти, а потім шапки”.

Найбільше клієнтів у бренду з-за кордону:

“Великобританія, Скандинавія, Ірландія та Бельгія — це топ-чотири країни, яких у червні цікавлять вироби з мериносової вовни. А ще помітила специфіку роботи з іноземцями, що вони воліють спілкуватися щодо товару не в приватних повідомленнях інстаграму, як звикли у нас, а пишуть на електронну скриньку”.

Жилетки з вовни карпатських овець: новий бренд для Британії та нордичних країн 2

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: