fbpx

Золоті і срібні ланцюжки на шию

Стиль життя 14:41, 03.07, 2023

Золото і срібло – благородні метали, які використовують для виготовлення ювелірних виробів практично у всьому світі. Ланцюжки на шию можуть мати різний дизайн і довжину з огляду на смаки власника. Вони бувають простими й елегантними, можуть складатися з тонких ланок або ж доповнюватися складними декоративними елементами, такими як підвіски чи кулони. Ланцюжки на шиї носять як чоловіки, так і жінки. Найкращий асортимент представлений в мережі ювелірних магазинів Золотий Вік: https://zolotoyvek.ua/ru/cepochki/

Різновиди ланцюжків на шию

Існує безліч різних видів, які відрізняються за стилем, дизайном і типом ланок. Ось кілька найбільш поширених видів ланцюжків на шию:

 1. Класичний. Простий і елегантний ланцюжок, що складається з маленьких ланок однакового розміру, які створюють неперервний патерн.
 2. Венеційський. Ланцюжок на шию, що складається з невеликих фрагментів, які нагадують пари кілець, що перехрещуються.
 3. Сінгапурський. Ланцюжок складається з маленьких і тісно зв’язаних ланок, що створюють вишуканий вигляд.
 4. Кільцевий. Складається  з кільцевих фрагментів, поєднаних між собою. Це може бути тонкий ланцюжок з одним або кількома рядами ланок.
 5. Фігаро. Складається з крупних і дрібних ланок, які чергуються, створюючи унікальний і стильний вигляд.
 6. Лисячий хвіст. Ланцюжок, який складається з маленьких пласких фрагментів, які зв’язані між собою вздовж однієї сторони, що нагадує хвіст.
 7. Якірний. Складається з пласких ланок, схожих на ланки якірного ланцюга, які зв’язані одна з одною.

Як правильно доглядати за ланцюжками на шию?

Ви можете зберегти ювелірні вироби у гарному стані й продовжити час користування ними. Для правильного догляду за ланцюжками на шию рекомендують дотримуватися таких правил:

 • Зберігайте їх окремо від інших прикрас, щоб уникнути заплутування і пошкодження;
 • Бажано використовувати окремі м’які мішечки або шкатулки для ювелірних виробів;
 • Уникайте контакту ланцюжків на шию з хімічними речовинами, такими як парфуми, лосьйони, косметика, хімікати і хлорована вода, оскільки вони можуть нашкодити металу;
 • Бажано знімати прикраси перед сном чи під час фізичних вправ, щоб уникнути пошкодження чи заплутування.

Також регулярно чистіть прикраси, аби видалити бруд і піт, які можуть накопичуватися на поверхні. Для чистки використовуйте м’яку зубну щітку, змочену в теплому мильному розчині, а потім промийте ювелірний виріб у чистій волі і ретельно витріть серветкою.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: