fbpx

10 сільських населених пунктів Прикарпаття матимуть нові системи водопостачання

Суспільство 15:05, 25.01, 2015

В рамках ІІІ фази Швейцарсько-Українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, який з минулого року впроваджується в області, одним із завдань є спільна реалізація проектів сільських громад із запровадження системи централізованого водопостачання.

Виходячи із зацікавленості й готовності окремих сільських громад області взяти участь у Проекті DESPRO та із врахуванням намірів місцевої влади забезпечити підтримку і сприяння реалізації таких проектів, у 2014 році експертами DESPRO було відібрано до впровадження 5 проектів, зокрема, 4 – в Тлумацькому (села Братишів, Королівка, Озеряни, Підвербці) й 1 – в Коломийському (с. Велика Кам’янка) районах та на 2015 рік попередньо обрано наступні населені пункти: села Гериня і Оболоня (Долинського р-ну), с. Вістова (Калуського р-ну), с. Старий Лисець (Тисменицького р-ну), с. Вікняни (Тлумацького р-ну), передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

21-22 січня на місцях відбулись робочі зустрічі з обговорення стану і перспектив впровадження вже діючих проектів, відповідності умовам Проекту DESPRO і очікуваних результатів нових проектів, подальшого алгоритму їх реалізації.  Участь у заходах взяли: експерт Проекту DESPRO Андрій Кавун, представники облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрацій і районних рад зазначених вище районів, голови відповідних сільських населених пунктів.

Наступного тижня заплановано засідання регіональної координаційної ради Проекту, на якому буде розглянуто аналіз ходу виконання операційних планів на рівні області та сформовано плани майбутньої діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: