fbpx

126 івано-франківських сімей отримали житлову субсидію, трьом – відмовили

Суспільство 13:47, 18.07, 2014

Рішення про призначення субсидій іванофранцівцям прийняли на засіданні комісії з розгляду питань призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, пільг та компенсацій з міського бюджету в департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради.

Члени комісії розглянули 129 справ громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення субсидії відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995 року (зі змінами та доповненням). Окрім цього, розглянули три справи громадян про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, адреси фактичного місця проживання осіб.

На рішення комісії вплинули попередньо складені акти обстеження матеріально-побутових умов сімей. 

Таким чином, житлову субсидію призначили 126 сім'ям, відмовили – трьом. До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, адреси фактичного місця проживання осіб внесено три сім'ї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: