fbpx

130 іванофранківців зголосилися безкоштовно перевірити здоров'я

Здоров'я 13:29, 28.08, 2015

Вчора біля магазину «Велмарт» по вул. Коновальця працівники Міської поліклініки №1 м. Івано-Франківська провели акцію "День здоров’я", під час якої вимірювали артеріальний тиск усім бажаючим, визначали рівень цукру крові, тестували на ВІЛ. Всі відвідувачі отримали консультацію терапевта.

Акція тривала з 10.00 до 14.00, за цей час до лікарів звернулося 130 осіб для вимірювання артеріального тиску; з них було зафіксовано 3 гіпертонічних неускладнених кризи (всім пацієнтам надано невідкладну допомогу), виявлено 3 осіб з артеріальною гіпотензією, 46 осіб з підвищеним рівнем АТ, з них у 12 жителів міста вперше було виявлено підвищений рівень АТ, у зв’язку з чим їх скерували на ЕКГ-обстеження та консультацію кардіолога за місцем проживання.

Виявлено високий рівень метеозалежності серед жителів міста (біля 50%) – коливання АТ при різкій зміні погодних умов. Іногородніх звернулось 11 осіб. Кожному відвідувачу було надано пам’ятку про артеріальну гіпертензію та туберкульоз, а особам з артеріальною гіпертезією та гіпотензією додатково також було надано особистий щоденник для самоконтролю за АТ.

Аналіз на вміст цукру в крові проведено 50 особам, з них у 11 осіб виявлено підвищений рівень цукру (1 пацієнтка хворіє на цукровий діабет ІІ типу, інших 10 осіб з вперше виявленою гіперглікемією скеровано на консультацію до ендокринолога за місцем проживання).

У зв’язку із технічними причинами флюорографічне обстеження не проводилось, за що адміністрація поліклініки приносить вибачення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: