fbpx

159 учасників АТО з Калуського району хочуть отримати земельні ділянки

Суспільство 18:30, 31.07, 2016

Згідно з інформацією управління Держгеокадастру, у Калуському районі станом на кінець півріччя подано 159 заяв на отримання земельних ділянок.

Надано 68 дозволів на розроблення проектів землеустрою, 74 заявки – на опрацюванні. 17 заявникам з різних причин відмовлено у наданні дозволу, про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Калуської РДА Людмила Перетятко "Вістям Калущини".

Щодо призначення пільг учасникам АТО комісія райдержадміністрації з розгляду заяв громадян окремо розглядає кожну заяву. Зазвичай військовослужбовці отримують по 1 тис. грн, а в особливих випадках, наприклад якщо було поранення,  по 2 тис. грн. 
Цього року, станом на 28 липня, розглянуто 100 заяв учасників АТО щодо призначення одноразових матеріальних допомог постраждалим військовослужбовцям. Сім’ї загиблого військовослужбовця надано матеріальну допомогу на суму 30 тис. грн. 
Двоє учасників АТО відпочивали у санаторіях, ще двоє пройшли психологічну реабілітацію. Семеро наразі проходять курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В" в автошколі  відповідно до бюджетної програми "Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників АТО". 
Загалом, у базі даних Калуша є відомості про 242 особи, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України. З них 29 отримали поранення, 7 стали інвалідами. 173 військовослужбовці отримали посвідчення учасника бойових дій. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: