fbpx

15 дивовижних фактів про поцілунки до їхнього Всесвітнього свята

Стиль життя 10:59, 06.07, 2015

Понад 20 років тому ООН затвердила одне з найромантичніших та найприємніших свят, яке тепер традиційно відзначають 6 липня.

Кохання – один з основних рушіїв прогресу. Не дивно, що йому присвячують не лише твори мистецтва та навіть життя, а й влаштовують неофіційні свята. Зокрема сьогодні, 6 липня, традиційно по всьому світу відзначають День поцілунків. Сама ідея цього свята зародилася ще в XIX столітті у Великій Британії. У наш час в цей день у різних країнах влаштовують тематичні конкурси поцілунків.

Цікаво, що у давнину люди вірили, що під час поцілунку разом з диханням можна передати частку своєї душі. Тому до нього було особливе, сакральне ставлення. Еспресо.TV пропонує найцікавіші та несподівані факти про поцілунки. 

1. У середньому людина витрачає 2 тижні свого життя на поцілунки.

2. Перед вступом у шлюб середньостатистична жінка цілує 7-9 чоловіків.

3. Дослідження показали, що чоловіки, які цілують своїх жінок перед виходом на роботу, мають більшу зарплатню, ніж ті, хто не робить цього. 

4. Найдовшим поцілунком став рекорд пари з Таїланду, встановлений у лютому 2013 року. 44-річний співробітник служби безпеки Еккахай Тіранарат та 33-річна домогосподарка Лаксана цілувалися 58 годин 35 хвилин та 58 секунд. 

5. А найдовший поцілунок під водою тривав 2 хвилини 18 секунд.

6. Американець Альфред Вольфрам 15 вересня 1990 року встановив рекорд, поцілувавши за 8 годин 8001 жінку (витрачаючи приблизно 3,6 секунди на одну).

7. Губи людини у 200 разів більш чутливі, ніж кінчики пальців.

8. Цілуватися дуже корисно для здоров'я. По-перше, це запобігає появі зморшок, адже примушує рухатися 29 м'язів обличчя. До речі, при цьому спалюється 26 калорій. По-друге, поцілунок нормалізує кислотність в ротовій порожнині, а отже, цілуючись щоразу після їжі, можна знизити ризик виникнення карієсу. По-третє, поцілунок сповільнює утворення стресових субстанцій, які порушують виробництво інсуліну в організмі, викликають небезпечне підвищення артеріального тиску, атрофію м'язів, гальмують процес регенерації тканин і пошкоджують клітини головного мозку. Вчені з'ясували, що три 20-секундні поцілунки здатні підняти настрій на весь день. Поцілунок стимулює роботу серця: у чоловіків до 110, у жінок до 108 скорочень на хвилину. Це благотворно позначається на роботі не тільки серцево-судинної системи, але і легенів, шлунка, кишечника, сечового міхура.

9. Пацієнти, яких регулярно цілують родичі та кохані, одужують швидше за "нецілованих" хворих.

10. Фільм-рекордсмен за кількістю поцілунків – "Дон Жуан" 1926 року. Стрічка німа, однак нестачу слів з лишком компенсує кількість поцілунків: їх у фільмі 191! Всі ці поцілунки отримали від Джона Беррімора дві актриси: Мері Астор і Естелль Тейлор.

11. 66% людей полюбляють цілуватися з заплющеними очима.

12. У половини людей перший поцілунок відбувається до 14 років.

13. Середньостатистичний європеєць цілується за день близько 7 разів, молоді люди – приблизно 12 разів, подружжя зі "стажем" і люди старші 50 років  близько 2 разів. 12% взагалі не можуть пригадати, коли цілувалися востаннє.

14. В організмі людей, які цілуються, виробляється речовина, яка в 200 разів сильніша за морфій та заподіює "наркотичний" ефект. Саме тому ті, хто цілуються, можуть мати відчуття ейфорії та щастя в процесі поцілунку.

15. Серед чинників, що вбивають у жінок бажання цілуватися, такі три основні: на першому місці  поганий запах з рота, на другому  запах поту, на третьому – коротке підборіддя у чоловіка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: