fbpx

15 прикарпатських громад модернізують ЦНАПи завдяки програмі "U-LEAD з Європою"

Суспільство 08:43, 28.04, 2018

15 заявок від прикарпатських громад успішно пройшли відбір Програми "U-LEAD з Європою" на модернізацію та створення ЦНАП. Це найбільша кількість успішних заявок серед усіх областей України.

Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки U-LEAD.

Усього на конкурс було подано 250 заявок від органів місцевого самоврядування, з яких відібрано 150 громад-кандидатів.

Більшівцівська ОТГ, Брошнів-Осадська ОТГ, м. Бурштин, Верхнянська ОТГ, Витвицька ОТГ, Дзвиняцька ОТГ, Космацька ОТГ, Ланчинська ОТГ, Матеївецька ОТГ, Печеніжинська ОТГ, Рожнівська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Угринівська ОТГ, Ямницька ОТГ та місто Яремче згідно з умовами Програми зможуть отримати сучасні Центри надання адміністративних послуг або модернізувати існуючі.

Вже незабаром мешканці відібраних громад отримають кращий доступ до адміністративних послуг у комфортних умовах.

Згідно з умовами програми в кожному випадку громада отримає необхідний їй вид допомоги – техніку, програмне забезпечення, навчання персоналу та інше. Минулого року за цією програмою у грудні було відкрито ЦНАП у Старобогородчанській ОТГ Івано-Франківської області, який днями прийняв тисячного відвідувача.

Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: