fbpx

15 тонн івано-франківської свинини не пустили в окупований Крим

Суспільство 13:03, 30.01, 2015

Інспектори Россільгоспнагляду не дозволили провезти на територію Криму 15 тонн української свинини. Причина – неправильно оформлені документи на вантаж.

Про це кореспонденту 3652.ru повідомили в управлінні Россільгоспнагляду по Республіці Крим та м. Севастополь.

Вантаж прямував до Криму через ДАПП "Перекоп" з українського міста Івано-Франківськ, де був проведений на місцевому м'ясокомбінаті. Товар призначався приватному підприємцю з Севастополя.

"Ветеринарні супровідні документи на свинину в напівтушах другої категорії виявилися заповненими різними чорнилами: в них в різний час заповнювалися такі особливо важливі пункти, як інформація щодо реальної ваги і строку придатності продукції, – повідомляють інспектори.  Крім того, у ветеринарному свідоцтві на вантаж були відсутні відомості про обов'язкове дослідженні м'яса на трихінельоз. А в довідці від державної ветеринарної служби Івано-Франківської області не виявилося інформації про те, що забійні тварини народжені і вирощені на території, благополучній щодо африканської чуми свиней".

Зважаючи на порушення норм та вимог чинного законодавства Російської Федерації і Митного Союзу, ввезення товару було заборонене. Партія свинини повернута на територію України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: