fbpx

15 військовослужбовців 5-го батальйону повернулись додому

Суспільство 08:39, 01.09, 2014

31 серпня вночі на відпочинок повернулись решта 15 армійців 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття". З собою вони привезли зброю – як свою, так і трофейну.

Під обласним військкоматом їхні родичі почали збиратися ще о 19-ій годині, в місто колона – одна легкова машина та дві спецвантажівки – заїхала о 22-ій годині. Хлопці здали зброю і через 40 хвилин вийшли до родичів, повідомляє Галицький кореспондент.

"Не їхали зі всіма, бо чекали дозволу зі Штабу. Основна причина в тому, що там, на передовій, залишалися хлопці, які фактично залишилися без прикритої спини. Одне запитання, як би ви відносилися до тих, які не прикрили вам спину? Відповідно, ми залишилися до кінця", – так пояснює рішення бійців військовий Мирослав Горошко. Після відпочинку він повернеться на територію АТО, але, за його словами, в складі іншого батальйону. Служити в 5-ий батальйон він не поверненться.

Прикарпатських військових 5-го батальйону територіальної оборони чекали зо два десятки родичів, вони тримали синьо-жовті кульки, плакати та привезли "національного" торта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: