fbpx

175 дітей з Прикарпаття відпочинуть на Херсонщині

Суспільство 20:56, 03.07, 2015

За домовленостями про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською обласними державними адміністраціями у плані організації дитячого оздоровлення 175 дітей з Прикарпаття відпочинуть у таборах на Херсонщині.

На перший заїзд, який триватиме з 6 до 15 липня, діти вирушать вже цієї неділі. У складі групи будуть школярі з тих районів, де проживали їх однолітки під час перебування на Івано-Франківщині, переможці предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН.

"На зимові та весняні канікули до нас приїжджали діти з Херсона, вони проживали у сім'ях, ознайомлювалися з побутом, вивчали культурну спадщину Прикарпаття. Переконаний, що обміни делегаціями учнів сприятимуть об'єднанню Сходу і Заходу, – зазначив у коментарі голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – У результаті діти розумітимуть, що Україна – єдина".

На Херсонщині діти з Прикарпаття дізнаються про традиції, мовні особливості окремих етнічних груп, оглянуть відомі місця краю, оздоровляться на морі, поспілкуються зі своїми ровесниками. Другий заїзд дітей за обміном запланований на період з 1 до 10 серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: