fbpx

Друга група з 17 бійців спецбатальйону "Івано-Франківськ" повернулася із зони АТО

Суспільство 16:11, 02.09, 2014

Частина бійців батальйону спеціального призначення МВС "Івано-Франківськ" повернулася із зони АТО до Івано-Франківська. Бійців зустрічали родичі та побратими, котрі повернулися вчора ввечері.

17 бійців батальйону на автобусі в'їхали у господарську частину обласного управління МВС. Бійці здали зброю та розвантажили ящики із військовим спорядженням, що уціліло після бойових дій в зоні АТО.

Надалі військові повинні пройти медогляд: лікарі оцінять фізичний та психологічний стан бійців.

Коли спецбатальйон "Івано-Франківськ" повернеться в зону АТО, поки що невідомо. Як повідомив начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин, це буде залежати від стану здоров'я бійців, а також того, наскільки швидко вдасться знайти заміну знищеній терористами військовій техніці.

Як повідомляв КУРС, перший загін з 40 бійців БМОП "Івано-Франківськ" (з них 15 бійців колишнього підрозділу "Беркут" обласного управління МВС) вирушив у зону АТО 5 серпня. Частина загону брала участь у боях під Іловайськом і потрапила в оточення. 31 серпня 18 бійців батальйону на чолі з командиром Олександром Поліщуком зуміли пробитися з оточення. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: