fbpx

17 переселенців зі Сходу відкрили свій бізнес на Прикарпатті

Суспільство 08:33, 26.11, 2015

У середу, 25 листопада, в Івано-Франківську презентували кращі практики роботи з переселенцями на Прикарпатті. Волонтери, громадські діячі та представники інших регіонів України зібралися, щоб розповісти про проблеми переселенців та обмінятися досвідом їх вирішення.

Зараз у області нараховують близько чотирьох тисяч переселенців. Найбільше – у Долинському, Коломийському, Калуському районах та Івано-Франківську, передає Репортер.

Основні їхні проблеми – це пошук житла та роботи. В цей же час у області зареєстрували вже 17 підприємців, що приїхали з окупованих територій.

Багато з приїжджих, за словами Олексія Многолєта, позаштатного радника Міністра соціальної політики України з питань ВПО у Івано-Франківській області, не хочуть покидати область, відчувають себе тут як удома.

"Зараз продовжується допомога у виплатах на житло, переселенцям надають одноразову та гуманітарну допомогу, – каже він. – Так само кожен може звернутися до поліклініки, безкоштовно зробити аналізи. Якщо людина приїхала, працює тут, проблем з життям у неї виникати не має".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: