Про це розповів сьогодні на оперативній нараді в МВК міський голова Руслан Марцінків. Він дав доручення своєму заступнику з гуманітарних питань Олександру Левицькому забезпечити безкоштовні квитки для пільгових категорій.
Він закликав мешканців Івано-Франківська підтримати місцевий футбол та придбати собі абонементи.
“Запрошуємо всіх вболівальників підтримати команду. Грошей не так багато треба, тому кожен повинен купити абонемент і таким чином підтримати команду. Було би класно, якби патрульна поліція 10 абонементів придбала, Водоканал – 100 абонементів”, – пожартував мер.