fbpx

20 студентів прикарпатських вишів отримають стипендії голів ОДА та обласної ради

Суспільство 14:17, 14.07, 2015

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося засідання комісії зі встановлення стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Під час заходу присутні розглянули запропоновані на призначення почесної стипендії кандидатури та утвердили спипендіатів.  Зазначимо, що стипендії голів облдержадміністрації та обласної ради впродовж навчального року виплачуються тим студентам, які під час попереднього періоду навчання у виші здобули високі результати в науковій сфері, стали переможцями предметних олімпіад, були активними студентськими лідерами, отримали схвальні відгуки не лише від викладачів закладів, але й від однолітків.

Цьогоріч не усі вищі навчальні заклади подали пропозиції на здобуття грантів. Однак були й такі, які запропонували по дві кандидатури.

Підбиваючи підсумки засідання, учасники комісії наголосили на доцільності врахування керівництвом вищих навчальних закладів фахових досягнень студентів при поданні кандидатур на здобуття стипендії та делегуванні по одному представнику від вишу.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: