fbpx

214 франківцям призначено житлову субсидію

Суспільство 17:39, 28.07, 2015

У департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради відбулося засідання комісії з розгляду питань призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для населення.

Комісія розглянула 224 справи громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення субсидії відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ №848 від 21.10.1995 року (зі змінами та доповненням). Окрім цього, комісія розглянула 10 справ громадян про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, відповідно до фактичного місця проживання.

За рішенням комісії призначено житлову субсидію 214 сім’ям, відмовлено – 10 сім’ям, внесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги згідно з фактичним місцем проживання 10 сімей.  

При прийнятті рішень про призначення (непризначення) субсидії, включення до Єдиного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, адреси фактичного місця проживання осіб комісія брала до уваги складені акти обстеження матеріально-побутових умов сімей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: