fbpx

23 прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента

Суспільство 20:30, 15.08, 2017

За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які боронять кордони нашої держави, підтримку сімей загиблих та дітей учасників антитерористичної операції на Сході України, громадську активність та самовідданість 23 прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента України Петра Порошенка "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

Почесні нагороди доброчинцям вручили перший заступник голови ОДА Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський.

Почесні відзнаки отримали представники громадських організацій та благодійних фондів, таких як "Громадська ініціатива Галичини", "Сила Прикарпаття", "Франківський опір", "Допомагаємо Україні разом", "Народна рада Прикарпаття" та "Кікбоксинг проти наркоманії та дитячої злочинності".

Вітаючи волонтерів, Марія Савка зазначила, що прикарпатські доброчинці активно проявили себе під час трагічних подій Революції Гідності, матеріально і морально підтримали наших військовослужбовців на початку російської агресії на сході України та разом з іншими волонтерами допомогли відродити українську армію. Не залишаються вони осторонь проблем учасників АТО та їх сімей і сьогодні, адже і досі надають реабілітаційну допомогу військовослужбовцям навіть після їх повернення додому.

"Ви завжди за покликом серця, моральним обов’язком приходите на допомогу іншим, щоденно реагуєте на виклики суспільства й біль окремої людини, готові підтримати всіх, хто потребує допомоги, – звернулася до волонтерів Марія Савка. – Ваша діяльність стала особливо важливою під час подій Революції Гідності. Саме в той час зародилися сотні волонтерських організацій, які матеріально і морально підтримували учасників мирних акцій протесту, а згодом – і учасників антитерористичної операції. Щира вдячність Вам і пошана!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: