fbpx

2500 військовозобов’язаних у Калуші отримали повістки. З’явилося 350 призовників

Суспільство 19:05, 25.07, 2014

Мобілізація у Калуші розпочалася, однак відбувається ускладнено. Насамперед через часту зміну місця проживання військовозобов’язаних, які не отримують повістки вчасно. Відтак – не з'являються із військовим квитком.

Військовий комісар Калусько-Рожнятівського ОРВК підполковник Володимир Шаховець зазначив, що коли йдеться про місто Калуш, на сьогодні військкоматом було роздано 2,5 тисячі повісток. Із усіх них для проходження медичної комісії з’явилося 350 призовників.

У Калуському районі ситуація дещо краща. Із близько 3 тисяч військовозобов’язаних з’явилося пройти медкомісію 1200 людей, пишуть Вікна. 

"Повістки роздавали за два дні, у суботу і неділю. Працівникам військкомату допомагали працівники ЖЕКу, – зазначив Володимир Шаховець. – Кримінальна відповідальність за ухиляння від несення військової служби становить від 2 до 5 років. Інформація у комісаріаті потребує уточнення. Адже потрібно перевіряти, де фактично живе людина. Можливо, повістка приходить на вулицю Хіміків, а живе він на Пушкіна. В тому вся і складність".

Володимир Шаховець зазначив, що є різні види повісток. Зараз військовозобов’язані отримують повістки тільки для проходження медичного огляду. Не йдеться про безпосередню мобілізацію до війська.

Нагадаємо, минулої неділі понад 100 чоловіків із села Студінки отримали повістки. Зараз у зоні бойових дій перебуває четверо хлопців із цього села. Двоє з них – зовсім недавно прийшли з армії, в інших двох – маленькі діти. Інформація про мобілізацію чоловіків не залишила нікого байдужими.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: