fbpx

25 франківських школярів перемогли у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Суспільство 18:39, 01.04, 2019

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад змагалися 52 учасники із закладів загальної середньої освіти Івано-Франківська, 25 з яких стали переможцями. В активі наших олімпійців шість дипломів І ступеня, 8 – ІІ ступеня та 11 – ІІІ ступеня, що становить 45,5% від всіх переможців по області.

Найбільше переможців ІV етапу олімпіад у Природничо-математичному ліцеї – 6; в "Українській гімназії" № 1 – 5, у СШ № 5 та СШ № 11 – по 4; у СШ № 12 – 2, у ЗШЛ № 23, ЗШ № 19, ЗШ № 10 та гімназії № 2 – по одному переможцю.

Найвище досягнення показали учні в "Українській гімназії" №1 Павлучинська Уляна та СШ № 11 Перепелиця Антон, які зуміли завоювати перемоги на всеукраїнському рівні відразу в двох олімпіадах.

Перепелиця Антон, учень СШ № 11, отримав запрошення на відбірково-тренувальні збори до міжнародної олімпіади з астрономії.

Дипломи І ступеня здобули Шийка Остап (ЗШЛ № 23, екологія), Павлучинська Уляна (УГ №1, історія), Перепелиця Антон (СШ №11, астрономія), Гуменюк Юлія (СШ № 11, англійська мова), Чернявська Дарія (СШ № 5, німецька мова), Козубаш Софія (ЗШ № 19, українська мова та література).

Дипломами ІІ ступеня нагороджені Никифорчин Андрій (УГ№1, фізика), Петрів Владислав (СШ №5, інформаційні технології), Депутат Діана (ЗШ №12, правознавство), Максимів Микола (ПМЛ, біологія), Росткович Софія (ПМЛ, економіка), Захарова Ярина (ПМЛ, економіка), Оліяр Олександр (ПМЛ, економіка), Павлучинська Уляна (УГ №1, українська мова та література).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Никифорук Максим (інформаційні технології, СШ №5), Губаль Зоряна (екологія, СШ №5), Ерстенюк Марина (історія, УГ №1), Гасіна Христина (історія, ЗШ №12), Прунько Діана (трудове навчання, ЗШ №10), Тихомиров Валентин (ПМЛ, економіка), Бублик Анатолій (ПМЛ, економіка), Перепелиця Антон ( СШ№11, економіка), Румежак Наталія (німецька мова, гімназія № 2), Морська Віталія (українська мова та література, УГ №1), Стефанів Юлія (СШ №11, французька мова).

За кількістю рейтингових балів найкращі результати у ІV етапі показали учні ПМЛ, УГ № 1, СШ № 11 та СШ № 5.

У розрізі предметів найкраще виступили наші учні з економіки (6 перемог), по три перемоги – з історії та української мови та літератури, по дві – з інформаційних технологій, екології та німецької мови, по одній – з фізики, правознавства, біології, астрономії, трудового навчання, англійської та французької мови. Переможцями ІV етапу стали учні дев’яти закладів освіти міста.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: