fbpx

25 віршів без фільтра: виходить нова книга прикарпатського письменника Юрія Іздрика

Суспільство 17:10, 04.05, 2017

Видавництво MERIDIAN CZERNOWITZ друкує в бібліотечці "сучасна українська поезія" нову збірку Іздрика "Папіроси".

Книжка є добіркою найновіших віршів письменника, анонсують новинку у видавництві. Це 25 текстів.

"Цього разу – жодної слинявої романтики і мармеладної лірики. Це жорстка пацанська поезія про життя і смерть, про пошуки сенсів і способів виходу з безвиході", – переконує Юрій Іздрик. 

Стартував передпродаж книги – перші примірники можна замовити до 15 травня за спеціальними цінами. 

Книжка вийде з друку на початку травня, інформує міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ. Її представлять 17-21 травня на "Книжковому Арсеналі" в Києві.

Нове видання Іздрика приверне увагу оригінальним змістом, впевнені видавці. 

"Можете уявити собі ситуацію, в якій ви курите папіроси замість тривіальних цигарок? – міркує упорядниця книжки Ганна Улюра. – Я собі уявила таких дві. Перша – коли людина хоче показово виділитися з натовпу пересічних вайперів. І наша робота – знайти те чесне, що ця поза приховує. Друга – глупої ночі закінчилися всі сигарети, і тоді згадуєш про приховану за царя гороха пачку папірос. Так починається реєстр запланованих втрат і раптових знахідок. І починається чесна бесіда наодинці з собою. Наша робота – уважно її вислухати".

"Я от не палю цигарок, – розповідає відповідальна редакторка книжки Євгенія Лопата, – але із задоволенням носитиму із собою "Папіроси" від Юрка Іздрика і в стресові моменти "викурюватиму" по віршу-двох, аби заспокоїти нерви новими якісними текстами. Адже добра поезія може замінити погану сигарету".

КУРС писав, що на "Книжковому Арсеналі" представлять ще кілька новинок від прикарпатських письменників. Степан Процюк написав третю книжку для підлітків про 40 цистерн любові.

У літературній агенції "Discursus" вийшла книга "10 успішних українських брендів".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: